کد خبر: ۸۴۴۲۸۶
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳

رهایی گروگان دارابی/گروگانگیر متواری شد

رئیس پلیس داراب با بیان اینکه گروگان ۲۷ ساله از دست ربایندگان رها شد، اعلام کرد که تلاش برای دستگیری گروگانگیر اصلی ادامه دارد.
رهایی گروگان دارابی/گروگانگیر متواری شد
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ علیرضا نوشاد گفت: در پی گزارش یک فقره گروگانگیری در دوازدهم خردادماه سال جاری در یکی از محلات بخش فورگ این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

نوشاد افزود: در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد ۳ فرد ناشناس اقدام به ربودن جوانی ۲۷ ساله از داخل منزلش کرده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

او گفت: با توجه به حساسیت موضوع، به منظور حفظ جان این جوان، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده‌ای را برای رهایی او آغاز و در نتیجه تحقیقات تخصصی خود، هویت عاملان این اقدام را شناسایی و مشخص شد متهمان به دلیل اختلافات مالی این جوان را گروگان گرفته‌اند.

نوشاد با اشاره به اینکه مامورین موفق شدند در کمتر از ۴۸ ساعت  ۲ نفر از افرادی که در آدم‌ربایی مشارکت داشته‌اند را دستگیر کنند، افزود: گروگانگیران که عرصه را بر خود تنگ می‌دیدند مجبور شدند گروگان را در شهرستان "کهنوج" از توابع استان کرمان رها و از محل متواری شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان داراب با بیان اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: با سرنخ های به دست آمده تلاش برای  دستگیری عامل اصلی این گروگانگیری ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین