کد خبر: ۸۴۴۴۹۶
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۱

بازیگران آمریکایی هم به اعتصاب‌ها می‌پیوندند؟

اعضای انجمن بازیگران آمریکا به مجوز اعتصاب در آستانه مذاکرات برای تنظیم قرارداد جدید رأی دادند.
بازیگران آمریکایی هم به اعتصاب‌ها می‌پیوندند؟
آفتاب‌‌نیوز :

اعضای انجمن بازیگران آمریکا با ۹۷.۹۱٪ رای موافق به اعتصاب در آستانه مذاکرات قرارداد با اتحاد تهیه‌کنندگان فیلم و تلویزیون (AMPTP) مجوز دادند. به گفته این انجمن نزدیک به ۶۵ هزار عضو در این رای‌گیری شرکت کردند و مشارکت ۴۷.۶۹ درصدی را رقم زدند.

البته این رای به این معنی نیست که انجمن بازیگران بلافاصله اعتصاب می‌کند، اما حامل این پیام است که اگر طرفین مذاکره نیمه‌شب ۳۰ ژوئن به توافق نرسند، آنگاه اعتصاب کلید می‌خورد. اگر بازیگران هم اعتصاب کنند، با توجه به اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا که وارد دومین ماه خود شده، تولید هالیوود صفر می‌شود.

انجمن کارگردان‌های آمریکا (DGA) به تازگی با اتحاد تهیه‌کنندگان به توافق رسید. رییس انجمن بازیگران با تشکر از شرکت‌کنندگان در رای‌گیری گفت: آرنج‌ها را در هم قفل می‌کنیم و با اتحاد خود قرارداد جدیدی می‌سازیم که به مشارکت ما در این صنعت قابل توجه احترام بگذارد، مدل کسب و کار دیجیتال و جریان جدید را منعکس کند و به همه نگرانی‌های ما پاسخ دهد.

یکی دیگر از مسئولان انجمن هم گفت: این مجوز به این معنی است که ما از موضع قدرت وارد مذاکرات خود می‌شویم تا بتوانیم توافقی را که اعضا می‌خواهند و شایسته آن هستند، انجام دهیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین