کد خبر: ۸۴۴۵۵۲
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
دادستان کرمانشاه:

احضار رئیس دانشگاه علوم پزشکی، رئیس و مدیر بیمارستان امام رضا

کرمانشاه- دادستان کرمانشاه از احضار رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، رئیس و مدیر بیمارستان امام رضا (ع) خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

شهرام کرمی در جمع خبرنگاران با اشاره به ماجرای سرقت اخیر از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه، اظهار کرد: از حدود سه هفته پیش بدنبال سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی این بیمارستان موضوع به صورت جدی در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا تاکنون سه نفر از کادر بیمارستان به عنوان متهمان این پرونده دستگیر شده اند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

دادستان کرمانشاه تاکید کرد: همچنین به منظور بررسی بیشتر این پرونده صبح امروز بازدیدی میدانی از بیمارستان امام رضا (ع) داشتیم که در آن چگونگی سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی مورد بررسی قرار گرفت.

کرمی با تاکید بر اینکه در رابطه با این پرونده کوتاهی و قصور مسئولین بیمارستان محرز شده، اعلام کرد: با توجه به اینکه سارقین به راحتی توانسته اند دست به سرقت بزنند، کوتاهی مسئولین ذیربط کاملاً مشهود است. در این راستا دستور بازداشت مدیر حراست بیمارستان امام رضا (ع) صادر شد.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، رئیس و مدیر بیمارستان هم به دادسرا احضار شده اند و در صورتی که طی مهلت قانونی در دادسرا حضور پیدا نکنند، حکم جلب آن‌ها نیز صادر خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین