کد خبر: ۸۴۴۵۹۹
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴

نقص فنی هواپیمای مشهد ـ جده

پرواز ۱۵۲۰ صبح امروز از مبدا مشهد عازم جده بود و به دلیل نقص فنی مجبور به تغییر مسیر و فرود در فرودگاه مدینه منوره شد.
آفتاب‌‌نیوز :

بروز نقص فنی در پرواز ۱۵۲۰ مشهد مقدس به فرودگاه شهر جده موجب شد که این پرواز با مساعدت دست‌اندرکاران هواپیمایی عربستان در فرودگاه مدینه منوره فرود آید.
 
غلامرضا رضایی معاون امور حج و عمره سازمان و رئیس ستاد مکه مکرمه در خصوص فرود اجباری پرواز ۱۵۲۰ در فرودگاه مدینه منوره اظهار کرد: این پرواز که صبح امروز پنجشنبه از مبدا مشهد مقدس عازم جده بود و می‌بایست ساعت ۸:۴۰ دقیقه در فرودگاه این شهر بر روی زمین بنشیند، به دلیل نقص فنی مجبور به تغییر مسیر و فرود در فرودگاه مدینه منوره شد.

وی با اشاره به مساعدت و همکاری دست اندرکاران ذیربط در عربستان گفت: شرایط زایران این پرواز که قرار بود بعد از فرود در جده پس از احرام بستن در جحفه عازم مکه مکرمه شوند بالاجبار تغییر یافت و به محض پیاده شدن از هواپیما به هتلی در مدینه منوره منتقل شدند.
 
معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: این زائران عزیز پس از استراحت و پذیرایی و همچنین زیارت مرقد مطهر رسول الله (ص) و ائمه بقیع به مسجد زیبای شجره عزیمت می‌کنند تا پس از احرام بستن، لبیک گویان در کنار سایر زایران رهسپار مکه مکرمه شوند. تمامی تمهیدات و تسهیلات برای رفاه حال این زایران اندیشیده شده و غروب پنجشنبه، پس از محرم شدن، با وسایط نقلیه تدارک دیده شده، همانند سایر زایران کشورمان (مدینه قبل) رهسپار مکه مکرمه می‌گردند.
 
رضایی اظهار کرد: سرنشینان پرواز ۱۵۲۰ مشهد مقدس در ابتدا و انتهای این سفر روحانی و معنوی به زیارت مرقد نورانی پیامبر (ص) و ائمه بقیع مشرف می‌شوند.
 
معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت در پایان از همکاری و هماهنگی دست اندرکاران ذیربط در کشور میزبان تشکر کرد و گفت که که این زایران عزیز بامداد جمعه در مکه خواهند بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین