کد خبر: ۸۴۴۶۷۱
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳
دو باخت به پرسپولیس در یک ماه سخت است!

تعجب بازیکن سابق استقلال از نتایج داربی‌ها

بازیکن سابق استقلال بعد از اتمام فصل و ناکامی استقلال در تصاحب عنوان قهرمانی گفت: خیلی ناراحت کننده است که استقلال ظرف تقریباً یک ماه ۲ بار به پرسپولیس ببازد.
آفتاب‌‌نیوز :

رضا عادلخانی، بازیکن سابق استقلال  درباره عملکرد آبی پوشان در فصل گذشته اظهار کرد: استقلال فصل گذشته نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند و می‌توان گفت این تیم نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد. این تیم از نظر بازیکن شرایط خوبی داشت، ولی در هفته‌های آخر تمرکز لازم را از دست داد. خیلی ناراحت کننده است که استقلال ظرف تقریباً یک ماه ۲ بار به پرسپولیس ببازد.

چرا ساپینتو به رقبای استقلال باخت؟
آیا از عملکرد ساپینتو در این فصل رضایت دارید؟ بازیکن سابق استقلال در این باره بیان کرد: ساپینتو ابتدای فصل نتایج خوبی نگرفت آن هم به دلیل اینکه شناخت چندانی از فوتبال ایران نداشت. در ادامه این مربی توانست بهتر کار کند و حتی ۸ امتیاز اختلاف با صدر جدول را جبران کرد. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که استقلال با ساپینتو در هفته‌های آخر نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. البته این را هم باید گفت که این مربی در بازی‌های بزرگ و رودررو با حریفان مستقیم شکست خورد.

عادلخانی درباره عملکرد سید حسین حسینی که بعد از داربی انتقاد‌ها از او افزایش یافته است افزود: هر چقدر حسینی در هفته‌های ابتدایی خوب بود، اما در هفته‌های حساس پایانی افت کرد. فاصله حسینی با دروازه‌بان دوم استقلال بسیار زیاد است.

وی درباره اینکه آیا ساپینتو باید در استقلال بماند؟ تصریح کرد: اگر قرار است مربی خارجی به استقلال بیاد مسئولان این تیم باید ساپینتو را نگه دارند، زیرا تازه جو فوتبال ایران را شناخته، اما اگر قرار است مربی ایرانی باشد باید هرچه زودتر در این خصوص تصمیم گیری شود تا زمان از دست نرود.

دو باخت به پرسپولیس در یک ماه سخت است!

عادلخانی درباره اینکه مجمع باشگاه استقلال باز هم به تعویق افتاد افزود: نمی‌دانم چه اصراری است که سازمان خصوصی سازی می‌خواهد مجمع این دو باشگاه را برگزار کند. امیدوارم اگر قرار است اتفاقی صورت بگیرد در کمترین زمان ممکن باشد تا استقلال ضربه نخورد.

استقلال باید تقویت شود
بازیکن سابق استقلال درباره اینکه این تیم در فصل نقل‌وانتقالات به چند بازیکن نیاز دارد افزود: استقلال باید در چند پست تقویت شود تا بتواند فصل آینده عملکرد بهتری داشته و رضایت هواداران را جلب کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین