کد خبر: ۸۴۴۶۸۳
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸

دستگیری یکی از عوامل قتل لیدر نفت مسجدسلیمان

دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان گفت: یکی از عوامل قتل لیدر نفت مسجدسلیمان دستگیر شد.
آفتاب‌‌نیوز :

رحمان بن‌سعید بیان‌کرد: بامداد چهارشنبه دهم خردادماه جاری، یک فقره تیراندازی توسط ۲ نفر راکب موتورسیکلت با سر و صورت پوشیده در این شهرستان صورت گرفت که طی آن چهار نفر زخمی شدند و یک نفر از آنان (لیدر تیم نفت مسجد سلیمان) به علت شدت جراحات وارده درگذشت.

به گزارش دادگستری خوزستان، وی افزود: باتوجه به نزاع صورت گرفته در یک شب قبل از این حادثه، ۲ نفر متهم دستگیر شدند که با انجام تحقیقات از آنان، عوامل اصلی این قتل شناسایی و یک نفر از آنان که راننده موتورسیکلت بود، دستگیر شد. متهم اصلی پرونده متواری است و تلاش برای شناسایی محل اختفا و دستگیری وی ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان اظهار کرد: متهم دستگیر شده، انگیزه آنان از تیراندازی، نزاع شب قبل از حادثه و انجام اقدام تلافی‌جویانه اعلان کرده است و هیچ خصومت قبلی با مقتول نداشته‌اند.

بن‌سعید با بیان اینکه تحقیقات در این خصوص ادامه دارد، گفت: مردم استان باید بدانند ضمن این که استفاده از سلاح می‌تواند به وقایع ناخوشایند این‌چنینی ختم شود، حمل هرگونه سلاح غیرمجاز و استفاده از آن نیز جرم تلقی شده و در قانون برای آن مجازات در نظر گرفته شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین