کد خبر: ۸۴۴۸۵۷
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
با مصوبه شورای رقابت

۲۵ محصول ایران خودرو رسما گران شدند

اکثر محصولات شرکت ایران خودرو دوباره گران شدند. این افزایش قیمت با مصوبه و مجوز شورای رقابت بوده است. این شرکت اعلام کرده که "این تغییرات قیمتی به دلیل اعمال استاندارد‌های جدید خودرویی و تغییرات فنی در خودرو‌ها است."
آفتاب‌‌نیوز :

مدیر روابط عمومی مرکز ملی رقابت با اشاره به افزایش قیمت محصولات ایران خودرو گفت: این تغییرات قیمتی به دلیل اعمال استاندارد‌های جدید خودرویی و تغییرات فنی در خودرو‌ها اجرایی شده است.

سپهر دادجوی توکلی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم، ضمن تایید جدول منتشر شده مبنی بر تغییر قیمتی انواع محصولات ایران خودرو، گفت: براساس استاندارد‌های اجباری باید تمام محصولات از اول تیرماه با استاندارد‌های جدید تولید شوند؛ به همین منظور اطلاعات و آمار محصولات ایران خودرو به شورای رقابت ارسال و براساس آن تغییرات قیمتی انواع محصولات اعلام شده است.

مدیر روابط عمومی مرکز ملی رقابت، افزود: این تغییرات قیمتی به دلیل اعمال استاندارد‌های جدید خودرویی و تغییرات فنی در خودرو‌ها است.

مشاهده جدول منتشر شده از تغییر قیمتی محصولات ایران خودرو نشان می‌دهد از میان ۲۸ محصول شرکت ایران خودرو سه محصول پژو ۲۰۷ موتور TU۳ با کاهش ۱۰ میلیون تومانی، پژو ۲۰۷ دستی با کاهش ۶ میلیونی و دنا پلاس رینگ فولادی با کاهش ۴۳ میلیون تومانی قیمت روبرو شده است.

۲۵ محصول ایران خودرو رسما گران شدند

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین