کد خبر: ۸۴۴۹۴۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۹

عکس| واکنش عباس عبدی به تصویر زنان بی‌حجاب در کنسرت سالار عقیلی

عباس عبدی روزنامه‌نگار اصلاح طلب به تصویری از کنسرت سالار عقیلی در وزارت کشور که وضعیت حجاب زنان را نشان می‌دهد واکنش نشان داد.
عکس| واکنش عباس عبدی به تصویر زنان بی‌حجاب در کنسرت سالار عقیلی
آفتاب‌‌نیوز :

عباس عبدی روزنامه‌نگار اصلاح طلب در کانال تلگرام خود نوشت: تصویری از جمعیت حاضر در کنسرت دیروز سالار عقیلی در سالن وزارت کشور را دیدم. برای دوستی فرستادم؛ نوشت:

‏در جامعه‌شناسی هنر این نکته تقریبا مورد توافق است که فرم همان محتواست. حکومت به خطا فکر می‌کند می‌تواند فرم را بگیرد و محتوای خودش را به آن تزریق کند.

‏سرگشتگی و تعارضات در برگزاری این برنامه‌ها به علت ندانستن همین نکته است. اینکه مغازه‌های مردم را پلمب می‌کنند، ولی در سالن وزارت کشور همان را مجاز می‌دانند چیزی جز سرگشتگی در سیاست‌ها نیست.

تصویر بحث‌برانگیز از زنان بی حجاب در کنسرت سالار عقیلی

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
امیرعلی
|
Canada
|
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۰
44
9
برگ دیگری از اثبات آزاد شدن بی حجابی بعد ۴۴ سال در این دولت، حتی در دولت خاتمی چنین مماشاتی رو ندیده بودم ! اونم از اون لایحه صیانت از بی حجابی در حد تخلف ساده جریمه یه ساندویچ و پیامک زدن به اصطلاح، برای شکل قانونی دادن به ادامه مماشات با بی حجابی و کشف حجاب ! افراط ۹ ماه قبل که شل حجاب رو می گرفتن، تفریط این چندماه اخیر که حتی کشف حجاب رو هم نمی گیرن!!؟ مصداق افراط و تفریط ملت مومن رو چی فرض کردین!؟ خیال نکن خیلی تیزهوشانه فعل حرام کشف حجاب رو بطور غیر رسمی ۹ ماهه بعد اغتشاشات آزاد کردی، ملت مومن صبرشان در آستانه لبریز شدن است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۰
فعل حرام دروغ است كه شماها كاري غير از آن بلد نيستيد
نظر شما