کد خبر: ۸۴۹۲۰۸
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳

تنها خواسته بیرانوند برای بازگشت مشخص شد

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس تنها خواسته خود از این باشگاه را بار دیگر مطرح کرد.
تنها خواسته بیرانوند برای بازگشت مشخص شد
آفتاب‌‌نیوز :

بیرانوند که چندی پیش و فارغ از حواشی‌ای که این روزها شکل گرفته بود وکیل خود را راهی باشگاه کرده بود تا طی جلسه‌ای درباره مطالباتش به گفتگو بپردازند در نهایت اتفاقاتی در این جلسه رقم خورد که ماجرا را به اینجا کشانده است.

در آن جلسه بحث‌هایی بین طرفین شکل گرفت که باعث عصبانیت علیرضا بیرانوند شد تا او که طبق شناختی که طی این چند وقت از وی داریم دست به حرکتی از روی احساس بزند و شاید هرگز تصور اینکه ابعاد آن به این شکل شود را هم نمی‌کرد. فسخ قرارداد بیرانوند اقدامی بود که اتفاقات بعدی و حاشیه‌ای بزرگتری‌ را برای وی شکل داده است. در نهایت اما در شرایطی که قرار بود او در آخرین ساعات شب گذشته پاسخ قطعی خود را به استقلالی‌ها بدهد، پاسخی به این موضوع نداد تا همچنان این کلاف سردرگم بماند.

اکنون اما به نظر می‌رسد بیرانوند از مواضع خود کوتاه آمده و تنها خواسته او همان چیزی است که در جلسه با درویش مطرح کرده بود: پرداخت مطالباتش. بیرانوند که با قراردادی پایین‌تر نسبت به دیگر پیشنهادات به پرسپولیس پیوست، تنها امیدواری او دریافتی مناسب از عملکردی بود که آپشن قراردادش را فعال می‌کرد. گلری که یحیی گل‌محمدی و هواداران این تیم نیز روی عملکرد و تاثیرش برای دستیابی به موفقیت صحه گذاشته‌اند.

گلر شماره یک تیم ملی اکنون در انتظار دریافت مطالبات خود از سوی باشگاه است و باید دید با انجام این موضوع، تمامی حواشی‌ها پایان خواهد یافت یا ماجرای جدیدی را باید شاهد بود.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین