کد خبر: ۸۴۹۸۷۰
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳
پیروانی:

‌می‌خواستند پرسپولیس و استقلال قهرمان نشوند!

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آرزوی هر بازیکنی است که در تیم پرسپولیس باشد و هیچ کس نمی‌تواند برای این تیم شرط و شروط بگذارد.
‌می‌خواستند پرسپولیس و استقلال قهرمان نشوند!
آفتاب‌‌نیوز :

افشین پیروانی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پس از برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: فکر می‌کنم هیچ جای دنیا اینطور مصاحبه نمی‌کنند. البته تقصیر شما نیست. یک‌ جایگاهی برای مصاحبه در نظر می‌گیرند. همیشه هم این نکات را می‌گوییم اما کسی ترتیب اثر نمی‌دهد. خوشحالیم که قهرمان شدیم و لیگ دوباره قرار است شروع شود. ناراحتیم که سقف قرارداد گذاشتند و با این قوانین تیم‌های آسیایی آسیب می‌بینند. فرموند لیگ را جوان کردیم که میزان دوندگی زیاد شود اما وحید امیری جزو پیرهای تیم ماست اما ماشاءالله بیشتر از جوان‌ها می دود و آمار خیلی خوبی دارد.

اگر بازیکن خارجی نیاوریم چطور در آسیا بازی کنیم؟

سرپرست پرسپولیس درباره قانون جذب بازیکنان خارجی نیز گفت: بهتر بود تصمیمشان را کارشناسی بیشتری می‌کردند و مطمئنا با این تصمیم پرسپولیس ضرر می‌کند. اگر بازیکن خارجی نیاوریم، چطوری در آسیا بازی کنیم؟ بهتر بود دو تا فوتبالی در جلسه‌شان می‌بردند. به عنوان یک‌فوتبالی این قانون جذب بازیکنان خارجی را قبول ندارم و تصمیم عجولانه‌ای در این ارتباط گرفتند.

دنبال این بودند استقلال و پرسپولیس از قهرمانی دور شود

وی درباره ارائه عدد و ارقام عجیب جذب بازیکنان در برخی تیم‌ها گفت: تیم‌هایی که هولدینگ و زیر مجموعه دارند و یکی، دو تیم خصوصی این قانون را رعایت نمی‌کنند. فقط تیم‌های پرسپولیس و استقلال ضرر می‌کنند که باید اطلاعات خود را در سایت کدال بارگذاری کنند. دنبال این بودند که این دو تیم از قهرمانی دور شوند اما ما پرسپولیس هستیم و تمام تلاشمان را می کنیم. این قانونی که گذاشته اند منطقی نبود.

پیروانی درباره حواشی امضای قرارداد با بیرانوند گفت: می‌گفتند که پرسپولیس بمب می‌ترکاند اما پرسپولیس خودش بمب است.تمام بازیکنان به باشگاه تعهد و وظیفه دارند. پرسپولیس بزرگتر از هر نامی است و کسی نمی‌تواند برای این تیم شرط و شروط بگذارد. مطمئن باشید هر کس به پرسپولیس آمده، با عشق آمده است. آرزوی همه است که در این تیم باشند.

حضور کریم باقری به نفع پرسپولیس است

پیروانی درباره درخواست هواداران پرسپولیس درباره تمدید قرارداد با کریم باقری گفت: آقای کریم باقری از سرمایه‌های اصلی باشگاه است. او جزو فوتبالیست‌های تکرار نشدنی و دوست عزیز ماست. باشگاه تمام تلاشش را می‌کند که او به مجموعه اضافه شود اما بنا بر اتفاقی که افتاده او در کنار ما نیست. مطمئنا حضور او به نفع پرسپولیس است.

وی درباره اینکه شایعه شده یک هوادار متمول باعث جدایی باقری از پرسپولیس شده است، خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس آن‌قدر بی‌در و پیکر نیست. صحبت‌های احساسی شده است. این هوادار متمول که الان می‌گویند زمان بازی خود من هم دوست علی پروین بود و این بنده خدا خیلی به تیم کمک می‌کرد. الان هم یک مجموعه فیزیوتراپی برای تیم درست کرده است. یک مقدار سوء برداشت شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین