کد خبر: ۸۵۲۰۸۰
تعداد نظرات: ۸ نظر
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۲
آفتاب نیوز در گفتگو با دهیار روستا بررسی کرد؛

حمله یک روحانی به مادر گیلک؛ ماجرا چه بود؟

در واقع خانم یوسفیان با توجه به نارضایتی اهالی خانه اعم از عروس خانه و دیگران از فرد ضارب خواستند که استفاده و تردد بدون اجازه از زمین آنها را متوقف نمایند، خانم یوسفیان به ضارب گفته اند؛ تا امروز هم که اجازه داده ایم استفاده کنید روی حساب هم روستایی بودن بوده و لطفاً زمین را به ما باز گردانید، بنده به عنوان دهیار یک روز بیل مکانیکی برده و برای حاج آقا ( شخص روحانی ضارب) یک جاده جداگانه احداث کردم و از ایشان خواستم با توجه به اینکه این ملک شخصی و متعلق به خانواده گوهری است، استفاده غیر مجاز از آن را متوقف نمایند، اما حاج آقا مجدد از زمین متعلق به خانواده گوهری استفاده و تردد می نمودند. در واقع خانم یوسفیان و خانواده صاحب حق و محق بوده و با توجه به مالکیتی که روی زمین داشتند، قانوناً از حاج آقا درخواست کردند که از زمین آنها استفاده نکنند.
حمله یک روحانی به مادر گیلک؛ ماجرا چه بود؟
آفتاب‌‌نیوز :

هیرش سعیدیان- فیلم حمله یک فرد روحانی به یک زن در روستای ششلو از توابع شهرستان لنگرود به شکلی گسترده در فضای مجازی بازتاب یافت. در این ویدئو کوتاه، شخص ضارب که لباس روحانیت بر تن دارد ضمن فحاشی، این زن سالخورده را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهد و در تلاش است تا پرچین یک خانه روستایی را تخریب نمایید.

بهروز فرزانه دهیار روستای ششلو در شهرستان لنگرود در گفتگو با آفتاب نیوز  و در توضیح ماجرا اظهار کرد: در واقع مسئله اختلاف بر سر زمین و راه عبوری بوده است، آقای بهرام گوهری همسر خانم هما یوسفیان که در فیلم مورد حمله قرار گرفته است، مالک یک قطعه زمین در روبه روی منزل شخصی خودشان هستند، این شخص معمم سالها بدون اجازه و پرداخت پول از این زمین تردد می کردند، تا آنکه در طرح توسعه یک راه جداگانه به ایشان ( شخص روحانی داخل فیلم) تخصیص یافت.  خانم هما یوسفیان مادر این خانواده با توجه به اینکه زمین متعلق به آنها بوده به این فرد روحانی می گوید که دیگر راضی نیست تا بدون اجازه از زمین آنها تردد نمایید.

وی در ادامه افزود: در واقع خانم یوسفیان با توجه به نارضایتی اهالی خانه اعم از عروس خانه و دیگران از فرد ضارب خواستند که استفاده و تردد بدون اجازه از زمین آنها را متوقف نمایند، خانم یوسفیان به ضارب گفته اند؛ تا امروز هم که اجازه داده ایم استفاده کنید روی حساب هم روستایی بودن بوده و لطفاً زمین را به ما باز گردانید، بنده به عنوان دهیار یک روز بیل مکانیکی برده و  برای حاج آقا ( شخص روحانی ضارب) یک جاده جداگانه احداث کردم و از ایشان خواستم با توجه به اینکه این ملک شخصی و متعلق به خانواده گوهری است، استفاده غیر مجاز از آن را متوقف نمایند، اما حاج آقا مجدد از زمین متعلق به خانواده گوهری استفاده و تردد می نمودند. در واقع خانم یوسفیان و  خانواده صاحب حق و محق بوده و با توجه به مالکیتی که روی زمین داشتند، قانوناً از حاج آقا درخواست کردند که از زمین آنها استفاده نکنند.

دهیار روستاری ششلو در ادامه گفت: گزارش این مسئله و سوء استفاده مذکور قبلاً به مقامات ذیصلاح بازتاب داده شده بود که در روز گذشته متاسفانه منجر به درگیری شد. شخص ضارب پیشنماز بسیاری از ادارات لنگرود و همچنین در عقدیتی سیاسی شاغل هستند. در حال حاضر نیز برخی مراجع رسمی از جمله سپاه، بخشدار و دیگران پیگیر این مسئله هستند.، همچنین خانم یوسفیان و خانواده ایشان علیه ضارب شکایت رسمی ثبت کرده اند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۸
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۱
10
255
آیا تا کنون سابقه داشته که فردی از نیروی اشغالگر مطابق خواست افرادی که سرزمین‌شون اشغال شده رفتار بکنه؟ ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۱
1
39
هر دم از این باغ ....
معلم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۱
12
25
روحانیت سر مشق اخلاق است...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۱
3
58
مثل همیشه مقصر اصلی شخصیه که فیلم می گیره و باید به اشد مجازات برسه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۱
2
44
میخواسته ارشادش کنه مقاومت میکرده
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۱
1
51
با اون روحانی که نه، ولی فیلمبردار رو به اشد مجازات میرسونن...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۲
33
8
ولی حواستون باشه توطئه هایی بزرگ در کار هست....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۵
3
43
آیا این فرد نباید خلع لباس ومجازات شود لطفا آفتاب نیوز این موضوع را تا آخر پیگیری کند
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین