کد خبر: ۸۵۵۰۹۴
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰

آرمان رمضانی: هیچ وقت حرمت نان و نمک را نمی‌شکنم

بازیکن سابق استقلال گفت: شرایط استقلال خیلی مناسب نبود و بقیه طلب‌هایم را بخشیدم که نزدیک به ۶ میلیارد بود.
آرمان رمضانی: هیچ وقت حرمت نان و نمک را نمی‌شکنم
آفتاب‌‌نیوز :

آرمان رمضانی در برنامه تلویزیونی درخصوص جدایی از استقلال اظهار داشت: من ۲ هفته در استقلال تمرین کردم و نظر جواد نکونام در مورد حضور من نیز مثبت بود، اما بعد از چند روز طی یک تماس تلفنی به من گفتند که نظر نکونام این است که قطع همکاری کنیم و من هم در کمال احترام فسخ کردم.

وی ادامه داد: من یک سال دیگر قرارداد داشتم و سال گذشته نیز تنها حدود ۴۵ درصد قراردادم را دریافت کردم. وقتی به باشگاه رفتم، شرایط استقلال خیلی مناسب نبود و بقیه طلب‌هایم را بخشیدم که نزدیک به ۶ میلیارد بود. آرزوی هرکسی حضور در استقلال است و انگیزه زیادی داشتم و خیلی دوست داشتم بمانم، اما نظر شخصی نکونام برای من قابل احترام است و هیچ دلخوری ندارم.

بازیکن سابق استقلال درمورد دلیل جدایی خودش از این باشگاه عنوان کرد: هیچ منتی نیست، اما با چک‌های آخری که گرفتم، عدد دریافتی من ۲ رقمی هم نمی‌شود پس به علت درست کردن عدد قرارداد‌ها با من فسخ نکردند.

وی با اشاره به انتقالش از پرسپولیس به استقلال خاطرنشان کرد: من کرونا گرفته بودم در بیمارستان بودم و با پرسپولیس فسخ کرده بودم و به یکباره به خواست خدا فرهاد مجیدی من را خواستند و با توجه به شرایطم همیشه مدیون مجیدی هستم. آن سال که قهرمان شدیم شرایط خوبی در پرسپولیس نداشتم و بعد از مدتی استقلالی‌ها برایم سنگ تمام گذاشتند. روز‌های اول خیلی فشار زیاد بود روی من، اما به خودم ایمان داشتم. باشگاه پرسپولیس خیلی برای من قابل احترام است و اگر از پرسپولیس رفتم با نظر خود گل‌محمدی بود و هیچ وقت حرمت نان و نمک را نمی‌شکنم و از پرسپولیس بد نمی‌گویم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین