کد خبر: ۸۵۵۱۱۲
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۴

دی‌سانتیس: بی‌شک ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ شکست خورده بود

فرماندار فلوریدا و نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا تاکید کرد که دونالد ترامپ بی‌شک در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شکست خورده بود.
دی‌سانتیس: بی‌شک ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ شکست خورده بود
آفتاب‌‌نیوز :

رونالد دی‌سانتیس، فرماندار فلوریدا و نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه ان‌بی‌سی نیوز گفت: هر کسی که هر چهار سال یکبار در تاریخ ۲۰ ژانویه دستش را بر روی انجیل می‌گذارد و سوگند یاد می‌کند، پیروز انتخابات است. بدون شک دونالد ترامپ در مقابل جو بایدن شکست خورده بود.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک،  با این حال، دی‌سانتیس همچنین از رسانه‌ها به خاطر اینکه به گونه‌ای عمل کردند که گویی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ یک "انتخابات بی‌نقص و عالی" بود، انتقاد کرد.

‌وی همچنین گفت، اگر رای‌دهندگان انتخابات ۲۰۲۴ را رفراندومی درخصوص رسوایی‌های ترامپ ببینند، جمهوری‌خواهان در این انتخابات شکست خواهند خورد.

ترامپ در حال حاضر با اتهامات کیفری مرتبط با تلاش برای ابطال نتایج انتخابات ۲۰۲۰ و همچنین نگهداری غیرقانونی اسناد محرمانه در منزلش مواجه است.

براساس نظرسنجی پایگاه "فایو ترتی اِیت"، ترامپ تا سوم اوت با کسب ۵۳.۳ درصد حمایت‌ها در بین نامزدهای جمهوری‌خواه پیشتاز است. دی‌سانتیس هم پس از ترامپ با کسب ۱۴.۳ درصد حمایت‌ها در جایگاه دوم قرار دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین