کد خبر: ۸۵۵۱۷۱
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵

مدودف: مسکو با شرایط خودش به صلح در اوکراین دست پیدا می‌کند

رئیس‌جمهوری پیشین روسیه امروز (سه‌شنبه) گفت، اگرچه اوکراین از حمایت بی‌سابقه‌ غرب برخوردار است، اما این مساله مسکو را از دستیابی به اهداف امنیت ملی خود باز نمی‌دارد.
مدودف: مسکو با شرایط خودش به صلح در اوکراین دست پیدا می‌کند
آفتاب‌‌نیوز :

 دیمیتری مدودف، معاون شورای امنیت روسیه که سابقا نخست‌وزیر و رئیس جمهوری روسیه بوده، در پانزدهمین سالگرد آغاز درگیری پنج روزه بین روسیه و گرجستان که با شلیک به اوستیای جنوبی از سوی تفلیس آغاز شد، در تلگرام خود نوشت، مسکو قاطعانه به این حمله واکنش نشان داد و این حمله را دفع کرد.

به گزارش شبکه خبری راشا تودی، مدودف همچنین نوشت: میخائیل ساکاشویلی، رئیس جمهوری سابق گرجستان از جانب غرب جمعی مورد حمایت بود. اما این حمایت هم باعث نشد که ارتش روسیه ظرف کمتر از یک هفته ملی گرایان گرجستانی را به شدت مجازات نکند.

رئیس‌جمهوری سابق روسیه در توضیح ناکامی غرب در انجام اقدامات بیشتر برای منحرف کردن مسکو در آن زمان، گفت: آمریکا و دست نشاندگانش به وضوح تجربه کافی در آن زمان نداشتند. امروز آنها یکبار دیگر با به راه انداختن بحران اوکراین، جنگ مجرمانه نیابتی به راه انداخته و به دنبال حذف کردن روسیه از نقشه جهانی هستند اما مسکو با شرایط خودش به صلح در اوکراین دست پیدا می‌کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین