کد خبر: ۸۵۵۴۵۷
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱

استقبال ویژه از استقلالی‌ها در جنوب کشور

همانطور که از قبل کاملاً قابل پیش‌بینی بود کاروان استقلال در سفر به جنوب کشور، با استقبال آبادانی‌های عاشق فوتبال مواجه شد.
استقبال ویژه از استقلالی‌ها در جنوب کشور
آفتاب‌‌نیوز :

استقلال برای برگزاری اولین مسابقه این فصل خود عازم آبادان شد تا شامگاه پنجشنبه برابر صنعت نفت صف آرایی کند. کاملاً مشخص بود که استقبال گرمی از آبی پوشان پایتخت در فرودگاه آبادان و هتل محل اقامت این تیم صورت می‌گرفت. البته گرمای شدید هوا بر روند این استقبال تاثیر منفی گذاشته بود، ولی با این وجود باز هم شاهد حضور تعداد قابل ملاحظه‌ای از استقلالی‌های شهر آبادان و سایر شهر‌های استان خوزستان در مراسم استقبال از جواد نکونام و شاگردانش بودیم.

 به محض حضور کاروان استقلال در فرودگاه آبادان، تعدادی از هواداران این تیم برای گرفتن عکس یادگاری با آبی‌پوشان قصد نزدیک شدن به آن‌ها را داشتند. البته عوامل فرودگاه نهایت تلاش خود را انجام دادند تا استقلالی‌ها از سمتی که با هواداران مواجه نشوند، آنجا را به طرف هتل محل اقامت خود ترک کنند. هواداران استقلال علاوه بر آبادان، از شهر‌های اهواز، امیدیه و سوسنگرد در فرودگاه حاضر شده بودند تا چهره‌های مورد علاقه خود را از نزدیک ببینند. تعدادی از این افراد بلافاصله از فرودگاه به سمت هتل محل اقامت استقلالی‌ها روانه شدند و گروهی از آن‌ها نیز در اطراف هتل تجمع کرده بودند تا با استقلالی‌ها در آنجا ملاقات کنند.

تعدادی از هواداران استقلال در اطراف فرودگاه آبادان به مسئله جالبی اشاره می‌کردند و مدعی بودند دیگر تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهند در فصل جاری شاهد باختن تیمشان مقابل پرسپولیس باشند. آن‌ها مدعی بودند ناکامی‌های استقلال برابر پرسپولیس در دربی پایتخت که بهار امسال رقم خورد، حسابی آزارشان داد و اصلاً نمی‌خواهند آن اتفاقات تلخ دوباره تکرار شود. این هواداران مدعی بودند اگر شرایط لازم برای جواد نکونام فراهم شود، این توانایی را دارد که هر دو دربی رفت و برگشت را به نفع خودش تمام کند.

یکی از هواداران استقلال که خود را به در ورودی هتل محل اقامت این تیم رسانده بود، اصرار داشت جواد نکونام را ببیند و البته موفق هم نشد. او تاکید می‌کرد که می‌خواهد خودش به نکونام بگوید با وجود اینکه بالغ بر ۶۵ سال سن دارد، همچنان طرفدار استقلال است و از ابتدای دهه ۵۰ شمسی دیدار‌های این تیم در استان خوزستان را از نزدیک تماشا کرده است. این هوادار مدعی بود در اوقاتی که دیدار‌های لیگ برتر به خاطر شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شد هم برای دیدن استقلالی‌ها خودش را به اطراف هتل آن‌ها رسانده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین