کد خبر: ۸۵۵۵۸۳
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۹

افشاریان: کسی درباره داوران صحبت نکند! / کمک‌داور بازی پرسپولیس شاهکار کرد

رئیس کمیته داوران می‌گوید داوران باید با آرامش بیشتری قضاوت کنند تا اشتباهات کمتر شود.
افشاریان: کسی درباره داوران صحبت نکند! / کمک‌داور بازی پرسپولیس شاهکار کرد
آفتاب‌‌نیوز :

خداداد افشیاریان درباره شرایط داوری لیگ ایران اظهار کرد: پارسال از نظر داوری خیلی خوب نبودیم و به همین خاطر امسال کارهایی کردیم که شرایط بهتر شود. هر داوری تست‌ها را پاس نکرد امسال در لیگ برتر قضاوت نمی‌کند. از داوران خواستیم با آرامش بیشتری کار کنند. در بازی سپاهان و تراکتور هم داور مشکلی نداشت و شرایط بد نبود. اجازه بدهید ما داوران کارمان را انجام بدهیم و کسی درباره داوران صحبت نکند و بازی را به چالش نکشد. خودتان دیدید در روزهای اخیر به خاطر مصاحبه‌های برخی با آنها برخورد شد.

وی افزود: تیم‌ها هزینه کرده‌اند که فوتبال بازی کنند و داوران ما هم می‌خواهند قضاوت کنند. تا وقتی انسان قضاوت می‌کند اشتباه هم وجود دارد.

او درباره اینکه آیا داوران از سیستم رادیویی استفاده می‌کردند؟ گفت: درباره سیستم رادیویی کمیته داوران کاری نخواهد کرد. ما چند نامه برای خرید این سیستم نوشتیم. سیستم رادیویی که ما می‌خواستیم بیاوریم با سیستم رادیویی VAR منافات دارد و به همین خاطر فعلا نیاورده‌ایم. الان هر ورزشگاهی سیستم رادیویی داشته باشد از آن استفاده می‌شود.

او درباره صحنه گل پرسپولیس به آلومینیوم و اینکه آیا آن گل در شرایط آفساید به ثمر رسید؟ گفت: گزارش بازی به دست من نرسیده اما صحنه‌ای که دیدم کمک‌داور شاهکار کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین