کد خبر: ۸۵۵۵۸۴
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۱

حقیقی: امید دارم به تیم ملی دعوت شوم

دروازه‌بان هوادار درباره اینکه آیا امید دارد به تیم ملی دعوت شود، گفت: همیشه این مساله را گفتم که همیشه امید دارم. هر کسی که فوتبال بازی می‌کند، آرزویش است به تیم ملی فوتبال کشورش دعوت شود.
حقیقی: امید دارم به تیم ملی دعوت شوم
آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا حقیقی پس از تساوی بدون گل هوادار و مس رفسنجان اظهار کرد: بازی خوبی نبود. کل بازی دو صحنه بیشتر نداشت و البته طبیعی هم است چون بازیکنان در دوره بدنسازی به ثمر می‌برند. عملکرد هوادار را باید بازی به بازی نگاه کنیم. بازیکنان زیادی به تیم اضافه شده و زمان می‌برد تیم هماهنگ شود.

او درباره حضورش در هوادار گفت: خداراشکر در خدمت این تیم هستم. امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی در این تیم داشته باشم. وظیفه‌ام را انجام می‌دهم و از صمیم قلب می‌خواهم عملکرد خوبی تا پایان فصل از خود نشان دهم.

کلین شیت یک کار تیمی است

دروازه‌بان هواداران درباره کلین شیتش در بازی امروز گفت: هنوز هم معقتدم کلین شیت یک کار تیمی است و کلین شیت امروز هم ماحصل کار امروز بود.

حامد لک از کوره در رفت

او درباره تنش حامد لک با سکوی هواداران گفت: این‌ها جزو حواشی فوتبال است و در همه دنیا وجود دارد. حامد هم کمی از کوره در رفت و من هم رفتم او را آرام کردم.

امید دارم به تیم ملی دعوت شوم

حقیقی در پاسخ به این سوال که امسال به تیم ملی دعوت می‌شوید یا خیر، بیان کرد: همیشه این مساله را گفتم که همیشه امید دارم. فقط من اینگونه نیستم. هر کسی که فوتبال بازی می‌کند، آرزویش است به تیم ملی فوتبال کشورش دعوت شود. من هم تلاشم را می‌کنم و بقیه‌اش دست خدا و کادرفنی تیم ملی است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین