کد خبر: ۸۵۵۶۲۸
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹

ماجرای قطعی گاز در غرب تهران چه بود؟

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی برای تامین گاز غرب تهران وجود ندارد و مشترکانی که تاکنون جریان گاز منازلشان متصل نشده، لازم است با سامانه ۱۹۴ تماس حاصل کنند.
ماجرای قطعی گاز در غرب تهران چه بود؟
آفتاب‌‌نیوز :

سید محمد هدائی پور با بیان اینکه حوادث و تعمیرات همیشه در سطح شهر وجود دارد، اظ‌ها کرد: به طور مثال صبح امروز در خیابان طرشت بر اثر صدمه یک بیل مکانیکی به لوله، گاز ۱۰۰ مشترک قطع شد که تا کنون درست شده و همکاران در حال وصل گاز هستند.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه تعویض سه شیر را آغاز کردیم که پروژه طولانی بود و سه اکیپ جوشکار برای این پروژه اعزام شد، اظهار کرد: شیر‌های داخل کار آسیب پذیر هستند برای مقاوم سازی و بهینه سازی این شیر‌ها را دستی می‌کنیم.

هدائی پور با بیان اینکه یک قطعی ۳۶ ساعته اعلام کردیم تا این سه شیر تعویض شود، گفت: صبح چهارشنبه کار تمام شد و تا ظهر همکاران اقدام به وصل گاز مشترکان کردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران با بیان اینکه ۲۶ هزار مشترک در این مناطق داشتیم و تامین گاز سه ایستگاه با مشکل موجه شد و باید درب تمام این خانه‌ها امداد مراجعه کند، گفت: اعلام عمومی صورت گرفت مشترکانی که در منزل بودند گازشان وصل شد، اما عده‌ای جا ماندند که باید با ۱۹۴ تماس بگیرند تا گاز آن‌ها را وصل کنیم.

هدائی پور افزود: باتوجه به خطرات احتمالی برای وصل گاز افراد حتما باید در منزل حضور داشته باشند، به همین دلیل اگر مشترکی تا کنون گاز منزلش وصل نشده لازم است حتما اطلاع دهد.

وی با تاکید بر اینکه این کار به منظور بهینه سازی انجام شده و به طور عادی مشکلی نداریم، گفت: برخی از شیر‌ها در مسیر‌های سخت قرار دارند که لازم است حتما دستی شوند و از بالا باز و بسته شوند.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، اکنون هیچ مشکلی وجود ندارد و اجرای چنین پروژه‌هایی حتما از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود، زمان اجرای پروژه را دقیق نمی‌توان اعلام کرد، اما حتما قبل از اجرا اطلاع رسانی می‌شود.

هدائی پور با بیان اینکه اجرای پروژه ۳۶ ساعت اعلام شده بود، اما در ۳۰ ساعت کار انجام شد، وصل گاز صورت گرفته و برای گازسانی به خانه‌ها می‌بایست افراد حتما د منزل حضور داشته باشند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین