کد خبر: ۸۵۵۷۹۴
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸

چرا این استقلالی‌ها در بازی با صنعت نفت خیره کننده نبودند!

استقلال در بازی با صنعت نفت با یک نمایش خوب و منطقی با ۳ گل برنده از میدان خارج شد تا شروع خوبی در این فصل از بازی‌ها داشته باشد.
چرا این استقلالی‌ها در بازی با صنعت نفت خیره کننده نبودند!
آفتاب‌‌نیوز :

در مصاف استقلال – صنعت نفت پیش بینی می‌شد آرتور کوین یامگا که در پست دلخواه یعنی وینگر راست به میدان رفته است، یکی از خوب‌های تیم آبی باشد. یا مهرداد محمدی بعد از ورود به زمین نمایش جانانه‌ای داشته باشد. اما این دو بازیکن در حد انتظار ظاهر نشدند. یامگا که در نهایت تعویض شد و مهرداد محمدی هم بعد از ورود به میدان آن نمایش خوب و قابل انتظار را نداشت.

از اردوی تیم استقلال خبر می‌رسد، هر دو بازیکن جزیی مصدوم بودند و اگر جواد نکونام با کمبود بازیکن تاثیر گذار مواجه نبود، به هیچ یک از این دو بازیکن میدان نمی‌داد. یامگا در بازی دوستانه پیش از دیدار با صنعت نفت که با آریو اسلامشهر انجام شد، از ناحیه کتف مصدوم شده بود و هنوز هم به طور کامل از بند مصدومیت رهایی پیدا نکرده است و مهرداد محمدی هم با مصدومیت از ناحیه همسترینگ مواجه بود که به دلیل استراحت کمی از شرایط آرمانی به دور است. با رهایی این دو بازیکن از بند مصدومیت به طور حتم استقلال در هفته‌های آتی و در فاز تهاجمی عملکرد بهتری خواهد داشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین