کد خبر: ۸۵۵۸۵۳
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۰

شلیک پلیس سارقان حرفه‌ای را در بوئین‌زهرا زمین‌گیر کرد

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در پی تعقیب و گریز ۲ سارق کابل برق توسط مأموران انتظامی شهرستان بوئین‌زهرا، یکی از سارقان جانباخته و سارق دیگر مجروح شد.
شلیک پلیس سارقان حرفه‌ای را در بوئین‌زهرا زمین‌گیر کرد
آفتاب‌‌نیوز :

سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: مأموران پاسگاه انتظامی محمدآباد واقع در شهرستان بوئین‌زهرا حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی با ۲ سارق که در حال سرقت کابل برق بودند مواجه شده و بلافاصله برای دستگیری آن‌ها وارد عمل شدند.

وی افزود: سارقان به محض مشاهده مأموران با یک دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک، رانندگی خلاف جهت و خطرناک کرده و از محل متواری شدند.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: مأموران که در تعقیب و گریز صورت گرفته تمام تلاش خود را برای متوقف کردن سارقان انجام داده بودند، به‌دلیل عدم توجه سارقان به دستور ایست، با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح به خودروی متهمان تیراندازی کرده و آن‌ها را متوقف کردند.

سردار ابراهیمی با اشاره به اینکه در تیراندازی مأموران هر ۲ سارق مورد اصابت گلوله قرار گرفته که این موضوع فوت یکی از سارقان را در پی داشته و سارق دیگر برای درمان به مراکز درمانی منتقل شده، خاطرنشان کرد: این افراد از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار بودند که در بررسی پرونده آن‌ها ۱۲ فقره سابقه سرقت دیده می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین