کد خبر: ۸۵۵۹۷۳
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
غضنفرآبادی خبر داد

احتمال اتمام رسیدگی به لایحه عفاف و حجاب در هفته آتی

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز جلسات روزانه رسیدگی به لایحه عفاف و حجاب از امروز، از احتمال اتمام رسیدگی به لایحه عفاف و حجاب طی هفته آتی خبر داد.
احتمال اتمام رسیدگی به لایحه عفاف و حجاب در هفته آتی
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادیبا اشاره به موافقت نمایندگان مجلس با بررسی لایحه عفاف و حجاب طبق اصل ۸۵ قانون اساسی در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس به ارائه توضیحاتی درباره این لایحه پرداخت و گفت: جلسات کمیسیون حقوقی و قضایی درباره لایحه عفاف و حجاب از امروز آغاز می‌شود و این جلسات روزانه و در یک نوبت خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا درخواستی به هیئت رئیسه مجلس برای پخش زنده جلسات کمیسیون مطرح شده است؟ تصریح کرد: خیر؛ تاکنون چنین درخواستی مطرح نشده است و باید این موضوع در جلسه کمیسیون بررسی شود. همه از این لایحه اطلاع دارند و به همین خاطر است که درباره آن صحبت می‌شود.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی همچنین درباره مدت زمان رسیدگی به لایحه عفاف و حجاب در این کمیسیون اظهار کرد: با توجه به اینکه در گذشته روی این لایحه بسیار کار کرده‌ایم، تلاش ما بر این است که در هفته آینده رسیدگی به لایحه عفاف و حجاب را به پایان برسانیم و گزارش کمیسیون را (جهت تعیین مهلت اجرای آزمایشی لایحه) به صحن ارسال کنیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین