کد خبر: ۸۵۶۰۵۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰

مرعشی، ربیعی، کواکبیان، جلودارزاده و سیاوشی تکذیب کردند

علی ربیعی خبر ثبت‌نام خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد.
مرعشی، ربیعی، کواکبیان، جلودارزاده و سیاوشی تکذیب کردند
آفتاب‌‌نیوز :

حسین مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی خبر پیش ثبت نام خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی را کذب عنوان کرد.  

 طیبه سیاووشی نماینده مجلس دوره پیش مجلس شورای اسلامی هم خبر ثبت نام خود در انتخابات مجلس را تکذیب کرد و اعلام کرد در انتخابات کاندیدا نخواهد شد.  

دفتر مصطفی کواکبیان، خبر خبرگزاری فارس مبنی بر ثبت نام خود در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را تکذیب و اعلام کرد برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ندارد.  

به نوشته ایلنا، جلودارزاده گفت: تصمیمی برای پیش ثبت نام در انتخابات مجلس ندارم.

آذری جهرمی، وزیر پیشین ارتباطات نیز در کانال تلگرام خود خبر خبرگزاری فارس در مورد ثبت نام در انتخابات مجلس را تکذیب کرد. او به کنایه نوشت که شور انتخاباتی با عملیات روانی ایجاد نمی شود. 

همچنین انتخاب نوشته است که کسب اطلاع کرد که محسن هاشمی و محمود واعظی نیز ثبت نامی انجام نداده‌اند.

امروز برخی رسانه های اصولگرا از جمله فارس و تسنیم وابسته به سپاه مدعی ثبت نام چهره های اصلاح طلب در انتخابات شده بودند.

خبرگزاری فارس به نقل از کمال‌الدین پیرمؤذن نوشته بود: با توجه به بیانات رهبر انقلاب در ابتدای سال که چهار راهبرد مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت را بیان کردند، خیل عظیمی از دوست داران ایران اسلامی در پیش ثبت نام انتخابات سال جاری شرکت کردند. بنده و هم فکرانم برای ایجاد تحول در حوزه تنقیح قوانین مجلس و بهبود فضای رشد و تولید کشور قصد ورود به انتخابات پیش رو داشته و امیدواریم بتوانیم اقداماتی مثبتی را در راستای بهبود زندگی و معیشت مردم انجام بدهیم. بنده از جامعه و افراد مختلف در نهاد‌های مختلف پالس‌های مثبتی را در این مرحله پیش ثبت نام در انتخابات دریافت کرده ام و به همه دوست داران ایران و جوانان و بانوانی که تا این لحظه در مرحله پیش ثبت نام شرکت نکرده توصیه می‌کنم ثبت نام خود را در حوزه‌های مختلف انتخابیه در کل کشور انجام بدهند. بعد از این که اسامی نهایی کاندیدا‌ها مشخص شود، اصلاح طلبان در کل کشور با ژنرال‌های خود آرایش انتخاباتی خود را طراحی کرده و برای به دست آوردن ۱۷۰ کرسی نمایندگی مجلس در تمام حوزه‌های انتخابیه کشور تلاش خواهند کرد.اغلب کارگزارانی‌ها و اعتمادی‌ها در انتخابات ثبت نام کرده اند. آقایان پزشکیان، مطهری، کواکبیان، حسین مرعشی، محسن هاشمی، مجید انصاری، طیب نیا، محجوب، پروانه مافی، زهرا ساعی، محمدعلی وکیلی، طیبه سیاوشی، الیاس حضرتی، سهیلا جلودار زاده و ... تاکنون در پیش ثبت نام شرکت کرده و برای انتخابات ثبت نام کرده اند.از طیف اعتدالی‌ها و نمایندگان ادوار نیز طبق صحبتی که با آقای واعظی مسئول دفتر آقای روحانی داشتم، ایشان از برنامه داشتن و دغدغه داشتن برای انتخابات سخن به میان آورد. از جمع نزدیکان آقای روحانی نیز آقایان ربیعی، واعظی، نوبخت، شریعتمداری و ... ثبت نام کرده اند. از نمایندگان ادوار نیز اسامی که تا این لحظه بنده شنیدم ثبت نام کردند؛ آقایان جعفرزاده ایمن آبادی، تاجگردون، قادر مرزی، محسن بیگلری، سبحانی فر، جواد هروی، جهانگیرزاده، یونس اسدی، علوی (نماینده سابق سنندج)، عزیزی (شیروان)، یوسف زاده، شاعری، حجت الاسلام برومند، باستانی، بختیاری، شریعتی (آبادان) و ... نیز تاکنون ثبت نام کرده اند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۲
0
12
کلا رای بی رای
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین