کد خبر: ۸۵۶۰۷۲
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳
تبلیغات

دریافت شیبا رایگان با ثبت نام و دعوت از دوستان

کمپین ارز دیجیتال در او ام پی فینکس به ثبت نام در پلتفرم محدوده نبوده و شما می‌توانید با معرفی دوستان خود به صرافی او ام پی فینکس، به طور نامحدود به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید!
دریافت شیبا رایگان با ثبت نام و دعوت از دوستان
آفتاب‌‌نیوز :

کمپین ارز دیجیتال شیبا در صرافی او ام پی فینکس فرصتی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند بدون هیچ محدودیتی به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند. در این کمپین از او ام پی فینکس شما می‌توانید حداقل ۱۰۰ هزار شیبا هدیه بگیرید. برای توضیحات بیشتر در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

او ام پی فینکس به کاربران ارز دیجیتال شیبا هدیه می‌دهد!

با دعوت از دوستان و ثبت نام در صرافی او ام پی فینکس ارز دیجیتال برنده شوید و ۱۰۰ هزار شیبا هدیه بگیرید و به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید. ثبت نام در او ام پی فینکس به راحتی و با استفاده از یک ایمیل امکان‌پذیر است.

کافیست وارد صفحه نام ثبت او ام پی فینکس شوید، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک رمز عبور ۸ رقمی شامل حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد برای حساب خود تعیین کنید.

در نهایت بعد از فعال کردن تیک مربوط به گزینه‌های «موافقت با قوانین» و «من ربات نیستم» می‌توانید برای خود یک حساب کاربری در صرافی او ام پی فینکس ایجاد کنید.

پس از ثبت نام به طور خودکار وارد صفحه داشبورد خواهید شد و می‌بایست بر روی دکمه «احراز هویت» بزنید. احراز هویت در او ام پی فینکس طی سه مرحله و در کمتر از ۵ دقیقه تکمیل می‌گردد. پس از تکمیل احراز هویت در صرافی او ام پی فینکس، صحت اطلاعات وارد شده توسط شما به صورت آنی توسط واحد KYC او ام پی فینکس مورد بررسی قرار گرفته و تایید می‌شود.

به محض تایید احراز هویت حساب کاربری صرافی او ام پی فینکس، مقدار ۱۰۰ هزار ارز دیجیتال شیبا به عنوان اولین هدیه ثبت نام به صورت آنی به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. توجه داشته باشید که کمپین ارز دیجیتال شیبا در او ام پی فینکس در تاریخ سی‌ویکم مرداد ۱۴۰۳ به پایان می‌رسد؛ بنابراین برای ثبت نام و احراز هویت در او ام پی فینکس تنها تا سی‌ویکم مرداد ماه فرصت دارید.

دریافت شیبا رایگان با ثبت نام و دعوت از دوستان

دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت دوستان به او ام پی فینکس

دریافت شیبا رایگان با ثبت نام و دعوت از دوستان

کمپین ارز دیجیتال در او ام پی فینکس به ثبت نام در پلتفرم محدوده نبوده و شما می‌توانید با معرفی دوستان خود به صرافی او ام پی فینکس، به طور نامحدود به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید!

به ازای هر فردی که با استفاده از کد یا لینک دعوت شما در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت کند، ۱۰۰ هزار شیبا به صوررت آنی به کیف پول حساب کاربری شما واریز می‌شود. برای مثال اگر یک نفر از افرادی که می‌شناسید با کد دعوت شما در پلتفرم ثبت نام و احراز هویت کند، شما ۱۰۰,۰۰۰ واحد شیبا از ما هدیه می‌گیرید.

حال اگر دو نفر از دوستانتان با کد دعوت شما در پلتفرم احراز هویت کنند، شما ۲۰۰,۰۰۰ واحد شیبا به عنوان پاداش معرفی دوستان دریافت خواهید کرد و به همین ترتیب می‌توانید با دعوت افراد بیشتر به صرافی او ام پی فینکس، به صورت نامحدود به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید.

ضمنا تا سقف ۳۰ درصد کارمزد تمام معاملات افرادی که توسط کد یا لینک دعوت شما در او ام پی فینکس ثبت نام می‌کنند نیز برای همیشه به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. همچنین شما می‌توانید با ایجاد لینک‌های دعوت گوناگون، این ۳۰ درصد را بین خود و فردی که به پلتفرم دعوت می‌کنید تقسیم کنید.

دریافت شیبا رایگان با ثبت نام و دعوت از دوستان

جزئیات کمپین ارز دیجیتال شیبا در او ام پی فینکس

صرافی او ام پی فینکس در کمپین جدید خود فرصتی را فراهم کرده تا کاربران جدید و کاربران قدیمی پلتفرم بتوانند بدون هیچ سرمایه‌گذاری اولیه به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند.

اگر تا کنون در صرافی او ام پی فینکس ثبت نام نکرده‌اید:

از هفدهم تا سی‌ویکم مرداد فرصت دارید تا با تکمیل ثبت نام و احراز هویت، صد هزار شیبا هدیه بگیرید. علاوه‌بر هدیه ثبت نام می‌توانید با دعوت دوستان خود به او ام پی فینکس به صورت کاملا رایگان و البته نامحدود ارز دیجیتال شیبا دریافت کنید.

در ازای هر فردی که با کد یا لینک دعوت شما در پلتفرم او ام پی فینکس احراز هویت کند، صد هزار واحد شیبا به صورت آنی به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. هیچ محدودیتی در تعداد افراد دعوت شده وجود نداشته و شما می‌توانید به طور نامحدود و به صورت رایگان از طریق ارز دیجیتال شیبا، کسب درآمد کنید.

از سوی دیگر با توجه به اینکه این فرد ثبت نام خود را از طریق لینک ثبت نام شما انجام داده، ۱۰۰ هزار شیبای دیگر نیز به حساب او واریز خواهد شد. یعنی فردی که با استفاده از کد رفرال کاربر دیگری در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کند، در مجموع ۲۰۰ هزار شیبا به عنوان هدیه دریافت می‌کند؛ بنابراین اگر در همین لحظه در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت کنید، یکی از دوستانتان را نیز دعوت کرده و فرد مورد نظر نیز احراز هویت خود را تکمیل کند، شما و دوست‌تان هر یک ۲۰۰ هزار شیبا هدیه می‌گیرید.

اگر در حال حاضر احراز هویت خود را تکمیل کرده‌اید و از کاربران قدیمی او ام پی فینکس هستید:

ما در صرافی ارز دیجیتال ompfinex.com مجموعه‌ای از ارز‌های دیجیتال را برای خرید و فروش در دسترس کاربران قرار داده‌ایم. این ارز‌ها شامل بیت‌کوین و سایر رمزارز‌ها می‌شوند. کاربران می‌توانند با مرور لیست متنوعی از ارزها، اقدام به معامله ارز‌های دیجیتال و مشاهده قیمت تتر به تومان و سایر رمزارز‌ها نماید. ما تلاش داریم تا تجربه‌ی معاملاتی ساده و شفاف را برای کاربرانمان فراهم کنیم. تیم ما در دسترس است تا هرگونه سوال یا مشکلی که کاربران ممکن است داشته باشند را پاسخگویی نماید. هدف ما ارائه‌ی محیطی امن و مطمئن برای معاملات ارز‌های دیجیتال است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین