کد خبر: ۸۵۶۲۰۶
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۱

تاکید جواد نکونام به آبی‌ها؛ این رکورد باید شکسته شود

استقلال در هفته نخست بازی‌ها با همه نا امیدی که در مورد این تیم وجود داشت، در برابر صنعت نفت خوب بازی کرد و در نهایت مزد برتری خود را با ۳ گل گرفت.
تاکید جواد نکونام به آبی‌ها؛ این رکورد باید شکسته شود
آفتاب‌‌نیوز :

مصاف استقلال – صنعت نفت نمی‌تواند، ملاک خوبی برای قضاوت این تیم در فصل جاری باشد و باید منتظر ماند و استقلال را در بازی‌های مهم از جمله دیدار با سپاهان و پرسپولیس دید، اما می‌توان گفت آبی‌ها در شروع نمایش خوب و جانانه‌ای داشتند و این شروع اگر ادامه داشته باشد، می‌تواند به رکورد تیم در فصل گذشته حمله کند.

استقلال فصل گذشته با ۵۲ گل زده در ۳۰ بازی رکورد ۱.۷۳ گل در هر بازی را برای خود ثبت کرد و عنوان تهاجمی‌ترین تیم را به خود اختصاص داد. حالا یکی از تاکیدات جواد نکونام ادامه‌ی سبک بازی تهاجمی تیم و شکستن رکورد فصل گذشته است. استقلال فصل گذشته در بازی با صنعت نفت در آبادان به زحمت و با گل کوین از روی نقطه‌ی پنالتی پیروز شد، اما این بار با نمایش خوبی که داشت سه گل به تیم حریف زد و این می‌تواند نشانه‌ی خوبی برای ادامه بازی‌های تهاجمی در فصل جاری از سوی شاگردان جواد نکونام باشد.

برخی از کارشناسان بر این عقیده اند استقلال این فصل ضعیف‌تر از استقلال فصل گذشته است. اما در بازی باصنعت نفت آنچه که دیده شد، تیم‌تر از فصل گذشته بود. تنش‌های ایجاد شده از سوی سرمربی در کنار زمین که گا‌ها به سوء استفاده نیمکت حریف هم منجر می‌شد، این فصل دیگر در استقلال وجود ندارد و این شاید موجب شود، تیم در نتیجه گیری هم بهتر عمل کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین