کد خبر: ۸۵۶۲۵۶
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳

وام ۲۰۰ میلیونی برای زوجین روستایی دهه شصتی

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور گفت: بر اساس تفاهم نامه امروز با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تسهیلات اشتغال ۲۰۰ میلیون تومانی قرض الحسنه با نرخ سود ۴ درصد به زوجین روستایی متولد دهه ۶۰ پرداخت می‌شود.
وام ۲۰۰ میلیونی برای زوجین روستایی دهه شصتی
آفتاب‌‌نیوز :

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: بر اساس تفاهم نامه امروز با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تسهیلات اشتغال ۲۰۰ میلیون تومانی قرض الحسنه به زوجین روستایی متولد دهه ۶۰ پرداخت می‌شود.

انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور نیز گفت: برای زوجین دهه شصتی ساکن روستا، تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته شده که یکی از دستگاه‌های مرتبط در این طرح معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور است.

وی افزود: بر اساس تفاهم نامه امروز با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور مقرر شد این دستگاه تسهیلات اشتغال برای افراد دهه شصتی ساکن روستا فراهم کند؛ همچنین در تفاهم با دستگاه‌های دیگر، تسهیلات جهیزیه و پوشش بیمه تامین اجتماعی نیز برای افراد دهه ۶۰ روستایی در نظر گرفته شده است. مبلغ این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان است و به صورت قرض الحسنه ۴ درصدی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین