کد خبر: ۸۵۶۲۸۵
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۹

پیام ولایتی به سید حسن نصرالله

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پیامی هفدهمین سالگرد پیروزی غرورانگیز جنگ ۳۳ روزه در مقابل اشغالگران صهیونیستی را به سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان تبریک گفت.
پیام ولایتی به سید حسن نصرالله
آفتاب‌‌نیوز :

متن این پیام به شرح زیر است؛

برادر مجاهد حجت‌الاسلام والمسلمین

جناب آقای سید حسن نصرالله
دبیرکل محترم حزب‌الله لبنان

سلام علیکم

احتراما هفدهمین سالگرد پیروزی غرورانگیز جنگ ۳۳ روزه در مقابل اشغالگران صهیونیستی را به جنابعالی، رزمندگان غیور مقاومت، ملت مظلوم منطقه و مردم شریف لبنان تبریک عرض می‌نمایم.

پیروزی در این میدان که در پرتو ایمان، جانفشانی، تدابیر دقیق و توکل به خداوند متعال محقق شد، یکی از رخدادهای مهم و تعیین‌کننده در طول تمام نبردهای جبهه مقاومت اسلامی و رژیم تروریستی صهیونیستی است که با گذر زمان اهمیت، دستاوردها و ارزش راهبردی آن بیش از پیش نمایان می‌شود.
این جنگ خط بطلانی بر افسانه شکست‌ناپذیری ارتش تا بن دندان مسلح صهیونیستی بود که امروز در وضعیت به مراتب بدتری قرار دارد.

بی‌شک موفقیت‌های راهبردی أعم از میدانی و سیاسی جبهه مقاومت در سال‌های اخیر در فلسطین اشغالی، سوریه، عراق، یمن و سرتاسر منطقه که آستانه تحمل صهیونیست‌ها را به کمتر از ۲ روز کاهش داده است، امتداد همان مسیری است که در جنگ ۳۳ روزه علیه اشغالگران صهیونیستی گشوده شد.  

بزرگداشت این مهم در شرایطی که رژیم صهیونیستی با بحران‌های موجودیتی در دو عرصه داخلی و خارجی مواجه است و امروز در شرایط نابودی قرار دارد، پیام قدرت و اقتدار به اشغالگران است که تروریسم، اشغالگری و کشتار، بازدارنده، امنیت‌آفرین و مانع فروپاشی نیست. 

در پایان ضمن درود فراوان به ارواح پاک تمامی شهدای مقاومت به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید عماد مغنیه که نقش برجسته‌ای در پیروزی جنگ ۳۳ روزه داشتند، عزت و سربلندی بیش‌ از پیش برای جنابعالی و پیشرفت و تعالی ملت لبنان را مسئلت می‌نمایم.

علی اکبر ولایتی

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین