کد خبر: ۸۵۶۳۴۶
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹

دفاعیه سپاهان: فحاشی به شجاع را نشنیدیم

مدیر تیم فوتبال سپاهان نسبت به اتفاقات دیدار با تراکتور و هم‌تای خود در این تیم واکنش نشان داد.
دفاعیه سپاهان: فحاشی به شجاع را نشنیدیم
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی سلیمی در واکنش به اعتراض تراکتوری‌ها نسبت به وضعیت زمین چمن ورزشگاه نقش جهان اصفهان عنوان کرد: ما هم روی همین چمن بازی کردیم و برنده شدیم و نباید بازی خوب سپاهان را زیر سوال ببریم. ما همیشه با تراکتور عهد و اخوت داشتیم تا بازی قبل که در تبریز آن اتفاقات افتاد و در اصفهان یک ذهنیت بد از سوی تراکتوری‌ها به وجود آمد، ولی با این وجود ما مدیریت کردیم.

او در مورد انتقال یک تماشاگر تراکتور با آمبولانس به بیمارستان ابراز کرد: آن اتفاق هیچ ارتباطی به هواداران سپاهان نداشته و خود تماشاگر تراکتور دچار حمله عصبی شده است. تماشاگران تراکتور نیز فرد مصدوم را به سمت آمبولانس بردند و آمبولانس به بیمارستان برد که البته یک ساعت بعد نیز مرخص شد.

مدیر تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد: شما یک نمونه بیاورید که تماشاگران سپاهان شروع کننده تنش شده باشند و حاشیه به وجود بیاوردند، اما متاسفانه پس از مسابقه مدیر اجرایی تراکتور یک استوری گذاشت که دچار حاشیه شد.


سلیمی یادآور شد: طبقه دوم را به هواداران تراکتور اختصاص دادیم، ولی بخاطر ایجاد ذهنیت منفی، آن‌ها را به پایین انتقال دادیم. من به جایگاه تماشاگران تراکتور نزدیک بودم، ولی مواردی که مظفری‌زاده (مدیر تیم تراکتور) در خصوص فحاشی‌ها گفته‌اند را ندیدم.

او در خصوص شعار تماشاگران سپاهان علیه شجاع خلیل‌زاده ابراز کرد: مسائل پیرامون شجاع را خدا شاهده من نشنیدم، ولی چرا هواداران ما باید فقط به یک بازیکن توهین کنند؟ این بازی ناظر فدراسیون و داوری داشته و آن‌ها باید در این باره صحبت کنند.

مدیر تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه ما به ایجاد حواشی دامن نزنیم، گفت: نباید برای مسابقات حساس این مسائل را بگوییم. ما هم می‌توانیم یک سری مسائل را درباره تماشاگران تراکتور بگوییم، ولی چون مستندات نداریم، نباید کمی و کاستی خودمان را به مسائل دیگر مرتبط کنیم و استفاده ابزاری داشته باشیم.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین