کد خبر: ۸۵۶۶۱۷
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۵

جزئیات برگزاری مجمع عالی فرماندهان و مسئولان سپاه

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه از برگزاری بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه در اواخر مردادماه سال جاری در تهران خبر داد.
جزئیات برگزاری مجمع عالی فرماندهان و مسئولان سپاه
آفتاب‌‌نیوز :

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه از برگزاری بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه در اواخر مردادماه سال جاری خبرداد.

سردار شریف در تشریح چرایی برگزاری بیست‌وچهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولان سپاه بیان کرد: این مجمع با حضور فرماندهان و مسئولین عالی و ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدف تحکیم و تقویت همدلی و هماهنگی برای نقش آفرینی‌های ماموریتی و تبیین و تاکید بر جهت گیری‌های اصلی سپاه در انجام رسالت پاسداری و نمایش انسجام و آمادگی‌های همه جانبه برای اجرای تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) در صیانت از استقلال، امنیت ملی و دستاورد‌های انقلاب اسلامی در تهران پایتخت ایران اسلامی، برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه طلیعه مجمع، آیه شریفه «نصر من الله و فتح قریب» و شعار آن «آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی» انتخاب شده است، افزود: در این مجمع روسای قوا، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، فرمانده کل سپاه و تعدادی دیگر از مسئولین کشوری و لشکری سخنرانی و به تبیین و تحلیل موضوعات مهم بین المللی منطقه‌ای و ملی خواهند پرداخت.

سخنگوی سپاه، تبیین اهداف و برنامه‌های آینده سپاه از جمله برنامه ۵ ساله هفتم و فرمان اعتلای بسیج را از دیگر محور‌هایی دانست که در این مجمع به آن پرداخته می‌شود.

سردار شریف در پایان تاکید کرد: این مجمع فرصت مغتنم و ارزشمندی است تا سپاه و پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره)، بیعت با مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) و وفاداری به ملت شریف و قهرمان ایران را تجدید و مورد تاکید قرار دهند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین