کد خبر: ۸۵۶۶۹۹
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۱

بازی زشت ایران‌ایر با مردم

درحالی طبق گفته سخنگوی ایران‌ایر فروش بلیت پرواز‌های اربعین از ساعت ۲۴ دیشب آغاز شود که سایت این شرکت برای فروش بلیت در دسترس عده‌ای خاص قرار داشته است.
بازی زشت ایران‌ایر با مردم
آفتاب‌‌نیوز :

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز فروش بلیت پرواز‌های اربعین ۱۴۰۲ از ساعت ۲۴ دیشب خبر داد و گفت: در حال برنامه‌ریزی برای برقراری پرواز از شاهرود و زنجان به نجف هستیم.

حسام قربانعلی دیشب با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده برای انجام پرواز‌های اربعین ۱۴۰۲، اظهار کرد: پیرو اعلام قبلی، فروش بلیت پرواز‌های اربعین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ساعت ۲۴ امشب آغاز می‌شود.

وی با بیان این‌که امسال ایران ایر پرواز تهران-نجف-تهران را انجام می‌دهد و از مبدا/مقصد مشهد پروازی به نجف نداریم، افزود: قیمت بلیت رفت و برگشت تهران-نجف ۸ میلیون تومان است.

وی بیان کرد: در حال برنامه‌ریزی برای برقراری پرواز از چند شهر از جمله شاهرود و زنجان به مقصد نجف هستیم.

این در حالی است که سایت فروش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (iranair.com) برای عده‌ای خاص در دسترس قرار گرفت و تا صبح دیروز فروش بلیت پرواز‌های تهران-نجف با قیمت مصوب انجام شده است.

از ایران‌ایر با عده‌ای خاص تماس گرفته و به آن‌ها گفته شده می‌توانند بلیت پرواز‌های اربعین را خریداری کنند. مستندات این اقدام عجیب ایرلاین ملی نزد خبرگزاری تسنیم محفوظ بوده و در صورت صلاحدید مدیران منتشر خواهد شد.

مشخص نیست آیا برای مردم عادی بلیت پرواز‌های اربعین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باقی مانده یا خیر. آنچه مشخص است بازی ناجوانمردانه هما با مردم است که طی روز‌های اخیر به خرید بلیت با قیمت مصوب امیدوار بوده و قطعاً برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین