کد خبر: ۸۵۶۷۱۸
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰

تهامی: دیشب فقط گریه می‌کردم

ملی پوش سابق فوتبال ایران می‌گوید فرهنگ مردم خوزستان آنقدر غنی است که نمی‌توانم باور کنم این چنین با علیرضا منصوریان در ورزشگاه فولاد رفتار می‌شود؛ توهین‌هایی که به این سرمربی می‌شود واقعا حق او نیست.
تهامی: دیشب فقط گریه می‌کردم
آفتاب‌‌نیوز :

ابراهیم تهامی در گفتگو با ایسنا، درباره دربی شب گذشته فوتبال خوزستان بین تیم‌های فولاد و نفت آبادان، اظهارکرد: یک دربی پرگلی را شاهد بودیم، اما حواشی آن و توهین‌هایی که در جریان بازی به علیرضا منصوریان شد، از جذابیت بازی کاست. فرهنگ مردم خوزستان آنقدر غنی است که باورم نمی‌شود ما خوزستانی‌ها که به میهمان نوازی معروف هستیم با این سرمربی این طور رفتار می‌کنیم. واقعا شنیدن این همه ناسزا سخت است و این نوع رفتار درست نیست. هواداران فولاد اگر اعتراضی به منصوریان دارند باید بعد از بازی به او می‌گفتند تا تیم شان تحت تاثیر حواشی قرار نگیرد و ضربه نخورد.

هواداران خودشان را جای سرمربی فولاد بگذارند

وی ادامه داد: منصوریان ملی پوش سابق فوتبال ایران و بازیکنی بزرگ ایران بوده است و این نوع رفتار‌ها اصلا شایسته نیست. واقعا تعجب می‌کنم و من شب گذشته شرمنده منصوریان شدم. بابت این نوع رفتار‌ها متاسفم. هواداران فولاد شب گذشته اصلا کار خوبی انجام ندادند. هواداران خودشان را جای منصوریان بگذارند و ببینند آیا تحمل این که فقط یک دقیقه به آن‌ها توهین شود را دارند؟ چه برسد به ۹۰ دقیقه توهین. به نظر من هواداران فولاد در حال ضربه زدن به تیم مورد علاقه خود هستند، زیرا اگر این حواشی در بازی‌های خانگی ایجاد نشود و فولاد در شرایط بهتری بازی کند، می‌تواند نتایج بهتری را رقم بزند.

دلم برای منصوریان سوخت

پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان این که گناه علیرضا منصوریان چیست؟ ادامه داد: واقعا دلم برای او سوخت و اصلا از نظر روحی در شرایط خوبی قرار نداشت. حتی هواداران نفت هم که منصوریان دو فصل در شرایط سختی که نفت داشت به عنوان سرمربی به تیم شان کمک کرده بود، شب گذشته هواداران فولاد را در توهین به منصوریان همراهی کردند و کار آن‌ها هم اصلا درست نبود. معتقدم این رفتار‌ها شایسته ما مردم خوزستان نیست و امیدوارم هواداران فولاد به این حواشی پایان دهند و به منصوریان و فولاد کمک کنند.

دیشب با اشک ورزشگاه را ترک کردم

وی همچنین با گله مندی از مدیریت باشگاه نفت، حسن گله داری و وحید سلامتی از پیشکسوتان فوتبال آبادان، گفت: این عزیزان مانند برادران من هستند، اما از آن‌ها بسیار ناراحت هستم. از ابتدا تا پایان بازی در وی آی پی در کنار هم در حال تماشای دربی بودیم، اما یک باره بدون این که با من خداحافظی کنند، رفتند. یعنی برد و باخت آنقدر اهمیت دارد که دوستی‌ها فراموش شود و این طور به من بی توجهی کنند؟ بعد از این رفتار آن‌ها دیشب فقط گریه می‌کردم و با اشک ورزشگاه را ترک کردم. این حق من نبود. مردم می‌گویند تهامی اسطوره است، اما من چه اسطوره‌ای هستم که دوستان نزدیکم با من این گونه رفتار کردند.

فولاد و نفت آینده خوبی دارند

تهامی در پایان تاکید کرد: اگر به تیم صنعت نفت فرصت داده شود و هواداران هم تیم فولاد را اذیت نکنند و اجازه دهند منصوریان کار خودش را انجام دهد، دو تیم می‌توانند آینده خوبی داشته باشند و نوع بازی نفت و فولاد در دربی نیز گواه همین موضوع است. خیلی‌ها می‌گفتند صنعت نفت به خاطر جوانگرایی به حاشیه می‌رود و به مشکل برمی خورد، اما من معتقدم ویسی تیم خوبی بسته است و نفت آینده خوبی دارد. ویسی برای بستن تیمش، آینده نفت را در نظر گرفت و تیم را جوانتر کرده و این نوید خوبی است. مطمئن هستم اگر فولاد با آرامش کار کند، صد درصد منصوریان هم نتیجه می‌گیرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین