کد خبر: ۸۵۶۷۸۱
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۹

منصوریان: به هواداران آبادان تبریک نمی‌گویم!

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از هواداران نفت آبادان خیلی گله دارم و از آن‌ها خیلی ناراحت هستم.
منصوریان: به هواداران آبادان تبریک نمی‌گویم!
آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، اظهارکرد: به تیم خوب نفت تبریک می‌گویم. اما به هوادار آبادان تبریک نمی‌گویم. دو سال پیش، پول نگرفتیم، ولی مثل پدر بالا سر این تیم بودم.۲ سال پیش ۱۷ هفته تیم نفت پول نگرفت، ولی من مثل پدر بالای سر این تیم بودم. سه هفته کرونا داشتم و در حال فوت بودم، ولی به تیم برگشتم. از آن‌ها خیلی گله دارم و خیلی ناراحتم، اما توهینی که به من کردند، خستگی دو سال پیش در تن من ماند. این رسم مشتی‌گری و معرفت نبود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: لوحی که باشگاه نفت به من داد خیلی ارزشمند بود، اما اگر قرار باشد زحمات ما در آبادان دیده نشود، گویا بدعت بدی برای خوزستان گذاشته می‌شود. من هیچ وقت به رختکن تیم‌ها نمی‌روم، ولی امروز به رختکن نفت رفتم.

وی با اشاره به ۱۰ نفره شدن تیمش نیز خاطر نشان کرد: خیلی زحمت کشیدیم و ۷۰ دقیقه با ۱۰ بازیکن بازی کردیم و می‌توانستیم به گل هم برسیم. به نظرم خیلی خوب بازی کردیم.

منصوریان بیان کرد: زمانی که در نفت بودم، یک فوق ستاره به نام طالب داشتم که هفت گل برای من به ثمر رساند و منکر ضربه خوب او نمی‌شوم، اما احساس می‌کنم توپ به دست او خورد. به بیژن حیدری نیز تبریک گفتم، زیرا وقتی توپ به پایش خورد، نظر خود را تغییر داد و گل را مردود اعلام کرد که کاملا هم درست بود. گاهی اتفاقاتی رخ می‌دهد که شاید از دست داور و مجموعه اش دور باشد. وقتی VAR در ورزشگاه باشد، یک ابزار کمک کننده برای داوران خواهد بود. من تصمیم گرفتم داستان داوری و انرژی منفی را از خودم دور کنم.

وی با بیان این که از بازیکنانم خیلی رضایت دارم، افزود: امشب از کنت بیشتر استفاده کردیم و دقیقه ۹۰ هم می‌توانستیم گل بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه نیز عنوان کرد: اصلا از حال و هوای خودم در خوزستان رضایت ندارم. در مورد هوادار خودمان صحبتی نمی‌کنم، اما چشم امید من به دوستانم بود که از آبادان آمده‌اند و دلم به این خوش بود.

وی ادامه داد: از یگان ویژه تشکر می‌کنم؛ هیچ جای ایران از فاصله دو متری به من فحاشی نکرده اند و شاید معنی آن حرف‌هایی را که می‌زدند را نمی‌دانند. به گفته بچه ها، احساس می‌کنم که ما در بازی خانگی غریب هستیم و این حس در تیم من وجود دارد. بازیکنانم مثل پسر و بردار من هستند. تیم ما از داخل هیچ علاقه‌ای ندارد که در ورزشگاه پر جمعیت بازی کند. روش مربیگری من، رفتن به قلب بازیکنان است. در مجموع هیچ گله‌ای از استادیوم خودمان ندارم، ولی از آبادانی‌ها که با آن‌ها نان و نمک خوردم ناراحتم.

منصوریان در پاسخ به سوالی که به نظر می‌رسد فولاد امشب به حواشی باخت، گفت: کار کردن در این استادیوم صبر ایوب می‌خواهد. سه هفته در آبادان کرونا داشتم و در مجموع کلا چهار بار به خانواده‌ام سر زدم. من اگر ۱۰ قدم از شما ببینم، هزار قدم جلو می‌آیم و ما رگ دست‌مان را هم می‌دهیم.

وی افزود: به من توهین شد و تیمم به من وابستگی دارد. یک نفر اطراف ورزشگاه می‌دود و به من فحاشی می‌کند، اما در آبادان کسی چنین کاری نمی‌کرد. من فقط به خاطر امکانات باشگاه فولاد اینجا هستم و همه باید بدانند ورزشگاه فولاد بی‌نظیر است. حتی وقتی چند روز پیش به این ورزشگاه برای تمرین آمدیم، خودم حس بازی پیدا کردم. فوتبال خوزستان سرعت گیر دارد و یکی از سرعت گیر‌های آن نیز همین اتفاقات است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: ما در اهواز میهمان هستیم. شما به تهران بیایید و میهمان ما باشید و ببینید کسی جرات می‌کند به شما بگوید که بالای چشم‌تان ابرو است؟ من هیچ وقت فولادی یا صنعتی نخواهم بود و به خاطر شغل حرفه‌ای‌ام اینجا مربیگری می‌کنم. در رختکن ما بعد بازی، موضوع همه باخت تیم نبود، دغدغه همه این بود که چرا مربی ما فحش می‌خورد. وقتی به من فحاشی می‌شود، بازیکنم نمی‌تواند کارش را انجام دهد. باید عزمی جزم شود تا شرایط درست شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین