کد خبر: ۸۵۶۸۳۰
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۳

پرسپولیس: برای حذف تحریم‌های داخلی تلاش می‌کنیم!

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، برای بررسی آخرین وضعیت موجود و مشکلاتی که برای این باشگاه ایجاد شده است، تشکیل جلسه داد.
پرسپولیس: برای حذف تحریم‌های داخلی تلاش می‌کنیم!
آفتاب‌‌نیوز :

شب گذشته بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی برابر تراکتور به طور دسته‌جمعی نسبت به پرداخت نشدن مطالبات خود از سوی این باشگاه اعتراض کردند و گلایه‌هایی هم از مدیرعامل و هیات مدیره این باشگاه داشتند که ظرف چند ماه گذشته در تمرینات این تیم حضور نیافته‌اند تا توضیحی درباره وضعیت کنونی بدهند.

در همین راستا امروز هیات مدیره باشگاه، امروز (پنج‌شنبه) تشکیل جلسه داد. سایت باشگاه پرسپولیس در این رابطه نوشت:

 در این نشست ابتدا از اعضای تیم اعم از بازیکنان، مربیان و سایر عوامل به جهت تلاش‌ها، تمرینات منظم و پیروزی در رقابت‌ها با وجود مشکلات مالی و عدم پرداخت دستمزد در این مدت، تقدیر و تشکر کردند. هیات مدیره، تیم پرسپولیس را از این جهت مجموعه‌ای متفاوت در فوتبال ایران خواند که با از خود گذشتگی هدف والای خود و خواسته‌های هواداران را محقق می‌کند. مقرر شد به نشانه قدردانی به خاطر پیروزی بر تراکتور پاداش ویژه‌ای به اعضای تیم تعلق بگیرد.

هیات مدیره در ادامه به بررسی بحران کنونی و وضعیت پیش آورده شده برای پرسپولیس پرداخت.

در حال حاضر از جهت اقداماتی که انتظار می‌رود با همکاری سازمان خصوصی‌سازی انجام شود، ولی هنوز محقق نشده است، بسته شدن راه تبلیغات محیطی با توجه به انحصار سازمان لیگ و اسپانسری که بعد از دو سال همکاری به دلیل فشار‌های وارده، برای عقد قرارداد پیش نمی‌آید، تمام راه‌های کسب منابع مالی به روی پرسپولیس بسته شده است. بر همین اساس مقرر شد ضمن ادامه تلاش‌ها و مذاکرات برای حذف بخشی از تحریم‌های داخلی علیه پرسپولیس، یکی از اعضای هیات مدیره به نمایندگی از باشگاه برای اطلاع‌رسانی به هواداران عزیز، در رسانه‌ها به تشریح مسایل موجود بپردازد.

درعین حال هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه هم‌زمان تلاش‌های خود را برای خارج کردن باشگاه از وضع موجود ادامه خواهند داد. در این راستا امیدواریم، با توجه به تغییرات در سازمان خصوصی‌سازی بتوانیم، بالاخره جلسه‌ای با ریاست جدید این سازمان داشته باشیم. در حال حاضر وضعیت باشگاه در ارتباط با ادامه مسیر خصوصی‌سازی مشخص نیست. از سوی دیگر منابع درآمدی و مالی بلوکه شده‌ای داریم که در صورت دسترسی به آن، باشگاه قادر به اداره خود در مقطع و عبور از بحران کنونی خواهد بود.

همچنین امیدواریم راهکاری برای برداشته شدن فشار از روی اسپانسر بیابیم تا با توجه به منافع طرفین و همکاری‌های متقابل، امکان امضای قرارداد و همکاری که در سال‌های گذشته جریان داشته است فراهم شود.

پیگیری‌ها برای برگزاری جلسات ادامه دارد و مسائلی که باعث شده است از منابع مالی و راهکار‌های درآمدی محروم شویم و پرداخت‌ها به تعویق افتاده است برای افکار عمومی و هواداران شفاف‌سازی خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین