کد خبر: ۸۵۶۸۸۷
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۴

فرار مرگبار سارق از دست صاحب‌خانه در تهران

امروز وقتی که از سرکار بازگشتیم و با کلید درب را باز کردیم متوفی را مشاهده کردیم که درخانه حضور دارد و درحال سرقت اموال است.
فرار مرگبار سارق از دست صاحب‌خانه در تهران
آفتاب‌‌نیوز :

چهارشنبه بیست و پنجم مردادماه امسال، ماموران پلیس تهران از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک مرد جوانی را براثر سقوط از ارتفاع در یکی از محله‌های غرب تهران به قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که از پنجره یک خانه سقوط کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد متوفی اهل محله موردنظر نبوده و صاحب خانه این حادثه مرگبار را مشاهده کرده است.

همین سرنخ کافی بود تا صاحب‌خانه هدف تحقیق قرار بگیرد؛ وی به تیم جنایی گفت: من و همسرم طبق روال روز‌های عادی صبح به سرکار می‌رویم و بعد از ظهر با یکدیگر برمی‌گردیم؛ امروز وقتی که از سرکار بازگشتیم و با کلید درب را باز کردیم متوفی را مشاهده کردیم که درخانه حضور دارد و درحال سرقت اموال است. پس از این مواجه حضوری، سارق به قصد فرار سریعا به سمت پنجره رفت، اما ناگهان دچار حادثه شد و از ارتفاع سقوط کرد؛ من نیز پس از این حادثه سریعا موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ گزارش کردم؛ پس از پایان تحقیقات میدانی در خانه موردنظر، ماموران کلانتری محل ماموریت یافتند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته و اقدامات اطلاعاتی درباره این حادثه تحقیق کنند.

 با دستور قاضی علیمردان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این حادثه ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین