کد خبر: ۸۵۶۹۲۱
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۰

آخرین خبر از پیوستن یاسین سلمانی به پرسپولیس

بعد از ۲۴ ساعت، باشگاه پرسپولیس شایعه انتقال یاسین سلمانی به این تیم را تایید کرد.
آخرین خبر از پیوستن یاسین سلمانی به پرسپولیس
آفتاب‌‌نیوز :

یاسین سلمانی یکی از نام‌هایی بوده که از ابتدای نقل و انتقالات مرتبط با پرسپولیس بوده، اما در حالی که تصور می‌شد او به عنوان یکی از نخستین بازیکنان به خدمت این تیم در بیاید، هنوز این اتفاق رخ نداده است.

در حالی که با مخالفت یحیی، انتقال او به پرسپولیس کاملا منتفی به نظر می‌رسید و حتی خود سلمانی هم اعلام کرده بود راهی خارج کشور خواهد شد، اما حالا همه‌چیز تغییر کرده و او در یک‌قدمی پرسپولیس قرار دارد.

بعد از انتشار شایعات اولیه پیرامون توافق پرسپولیس با یاسین سلمانی، حالا سرانجام مهمترین عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مذاکره با این بازیکن را تایید و اعلام کرده که او احتمالا به جمع قرمز‌ها ملحق می‌شود. حسین شهریاری در این خصوص گفت: مذاکره کردند که یاسین سلمانی بیاید. صحبت‌هایی شده، اما قطعی نشده است. او بازیکن آزاد است و می‌تواند بیاید، اما در حال مذاکره هستند.

وی در مورد زمان انتقال سلمانی به پرسپولیس عنوان کرد: نمی‌دانم چه زمانی قطعی خواهد شد، شاید فردا و پس‌فردا قطعی شود. او با اشاره به این‌که سلمانی در لیست یحیی حضور داشته، اظهار داشت: بله، در لیست آقای گل‌محمدی بوده و تأیید کردند که می‌تواند از او استفاده کند.

سلمانی ۲۲ ساله که در صورت انتقال به پرسپولیس جزء لیست امید این تیم خواهد بود، دو فصل سابقه بازی در لیگ برتر با پیراهن سپاهان را دارد و جذب او یک اتفاق بزرگ نقل و انتقالاتی برای سرخ‌پوشان خواهد بود.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین