کد خبر: ۸۵۷۲۷۳
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷
فرمانده انتظامی قیروکارزین عنوان کرد:

کشف راز پرونده قتل یک مرد به دست همسرش در «جویم»

فرمانده انتظامی قیروکارزین با بیان اینکه تلاش کارآگاهان پلیس منجر به رمزگشایی از یک پرونده قتل شد، گفت: متهمانی که بعد از کشتن یک مرد در شهر جویم، جسد او را به قیروکارزین منتقل کرده و با اسید سوزانده بودند، دستگیر و روانه دادسرا شدند.
کشف راز پرونده قتل یک مرد به دست همسرش در «جویم»
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ قربانعلی روستا امروز یکشنبه ۲۹ مرداد در تشریح جزئیات پرونده قتل یک مرد در جویم، گفت: ۲۳ مرداد گزارش مفقود شدن یک نفر در جویم اعلام و متعاقب آن گزارشی مبنی بر کشف یک جسد در قیروکارزین اعلام شد.

روستا با بیان اینکه مطابقت داشتن مشخصات و چهره فرد مفقود شده و جسد کشف شده، فرضیه قتل را پیش روی پلیس قرار داد، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی قیروکارزین طی تحقیقات دقیق و تخصصی، به همسر مقتول مشکوک شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضایی به شهر جویم اعزام شده و همسر ۳۵ ساله مقتول را دستگیر و برای پاره‌ای از توضیحات به مقر انتظامی قیروکارزین منتقل کردند.

او گفت: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که پس از خوراندن قرص خواب به همسرم، با همدستی یک مرد، با استفاده از اسلحه او را کشتیم و جسد را بعد از انتقال به قیروکارزین، با اسید سوزاندیم تا ردی باقی نماند.

روستا خاطرنشان کرد: کارآگاهان پس از شناسایی قاتل همدست این زن، او را که به شهرستان درگهان فرار کرده بود، دستگیر کرده و به قیروکارزین منتقل کردند و تحویل دادسرا دادند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین