کد خبر: ۸۵۷۳۴۲
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۶

فرمانده کل سپاه: دشمنان ملت ایران نای حرکت و نفس ندارند

فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ملت ایران دیگر نای حرکت و نفس ندارند. شکست‌های بزرگی به دشمنان تحمیل کرده‌ایم و آن‌ها را به قبرستان هدایت کرده‌ا‌یم.
فرمانده کل سپاه: دشمنان ملت ایران نای حرکت و نفس ندارند
آفتاب‌‌نیوز :

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه در کنگره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل سخنرانی کرد.

مهم‌ترین بخش‌های سخنرانی سردار حسین سلامی را می‌خوانید:

حقیقت زندگی شهادت است. اگر شهادت نباشد زندگی به پایان می‌رسد و عزت از ملت گرفته می‌شود و ذلت جامعه را در بر خواهد گرفت.
سال‌هاست دشمنان می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند. دشمنان می‌خواهند بر سرنوشت مسلمانان مسلط شوند و مقدرات  ما را تعیین کنند.
ما می‌خواهیم عدالت برقرار و کرامت انسان‌ها حفظ شود. ما چیزی غیر از این نمی‌خواهیم و گفته‌ایم پروردگار ما خداست و آنها نمی‌خواهند بپذیرند که پرورگار ما خداست.

 دشمنان با انواع فتنه‌ها، جنگ‌ها و تهدیدات تلاش برای مسخ جوانان و تسخیر دل‌های آنها و تحمیل جنگ‌های خارجی داشتند.فهرستی از همه دشمنی‌های ممکن را دشمنان ظرف ۴۵ سال گذشته علیه ملت ایران اعمال کردند اما ملت ایران به برکت رهبری‌های امام خامنه‌ای در نبردی سخت شکست‌های سهمگینی را به دشمنان وارد کرده‌اند.

 دشمنان تمام ذخایر راهبردی خود را علیه ملت ایران به میدان آوردند. دشمنان ملت ایران را نمی‌شناسند و از حوادث صدر اسلام درس بزرگی‌های آموخته‌اند؛ ملت ایران به صحنه عاشورا نگاه می‌کنند و می‌دانند اگر امام خود را تنها بگذارند دشمن فرزندانش را به ا‌سارت می‌برند.

دشمنان ملت ایران دیگر نای حرکت و نفس ندارند. شکست‌های بزرگی به دشمنان تحمیل کرده‌ایم و آنها را به قبرستان هدایت کرده‌ا‌یم.
ملت ایران در هیچ نقطه ای متوقف نمی شوند و فاتح قله های بزرگ خواهیم بود.

دشمن را راحت نخواهیم گذاشت و قطعا ملت ایران در برابر دشمن کوتاه نخواهند آمد و تا فتح آخرین قله‌ها از پای نخواهیم نشست و آرزو داریم در راه آرمان‌های ملت ایران با غلبه بر دشمن به خلیل شهدا بپیوندیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین