کد خبر: ۸۵۷۴۵۵
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵

آخرین خبر درباره بازگشت آل‌کثیر به پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در حال حاضر دنبال مهاجم خارجی است و برنامه‌ای برای بازگرداندن عیسی آل‌کثیر ندارد!
آخرین خبر درباره بازگشت آل‌کثیر به پرسپولیس
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی عبدی پس از مذاکره و توافق با هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور به جمع شاگردان خمس ملحق شد. این مهاجم ۲۴ ساله از تیم پرسپولیس به فوتبال کشورمان معرفی شد و با گلزنی در بازی‌های نیمه‌نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا، خیلی زود اسمش را بر سر زبان‌ها انداخت. عبدی در مجموع ۱۱۰ بازی با پیراهن پرسپولیس آمار ۲۸ گل و شش پاس‌گل را به نام خود ثبت کرده است.

این نقل و انتقال دقیقا همزمان شد با ماجرای عدم ثبت قرارداد عیسی آل‌کثیر تا زمزمه‌هایی در رابطه با بازگشت این مهاجم خوزستانی به پرسپولیس به گوش برسد.

عیسی آل‌کثیر که نیم فصل گذشته راهی پرسپولیس شده بود و در پایان قراردادش بحث تمدید آن جدی دنبال می‌شد، در نهایت راهی سپاهان شد تا هواداران این تیم را با شوک بزرگی مواجه کند.

این در حالی بود که با جدایی شیخ دیاباته و لئاندرو پریرا این باشگاه به شدت با تصمیم و نظر یحیی گل‌محمدی به دنبال تمدید قرارداد با مهاجم محبوب هواداران بودند. عیسی، اما ترجیح داد به واسطه پیشنهاد سپاهان راهی اصفهان شود و پیراهن طلایی پوشان را بر تن کند.

پس از عدم ثبت قرارداد عیسی آل‌کثیر (به دلیل بالا رفتن سپاهان از سقف بودجه) دوباره شایعه بازگشت او به پرسپولیس مطرح و حتی اخبار منتشر شد مبنی براینکه اشگاه پرسپولیس برای انتقال دوباره این بازیکن به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی، به باشگاه سپاهان نامه زده است.

در همین ارتباط یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس ضمن تکذیب این موضوع به خبرورزشی گفت: «نه یحیی گل‌محمدی درخواستی برای خرید عیسی آل‌کثیر به باشگاه داده و نه باشگاه پرسپولیس مذاکره‌ای رسمی و غیر رسمی برای بازگرداندن عیسی آل‌کثیر داشته و این اخبار کذب است!»

گفتنی است مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز همچون یحیی گل‌محمدی از دست عیسی آل‌کثیر دلخور است. پس از اتمام لیگ برتر و جام حذفی، رضا درویش به خواست یحیی گل‌محمدی در چند نوبت تلاش کرد که با عیسی آل‌کثیر تماس تلفنی برقرار کند، اما این بازیکن این تماس‌ها را بی پاسخ می‌گذاشت! با توجه به رفتار‌های مشابه عیسی آل‌کثیر در نیم فصل سال گذشته، باز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امیدوار بود، این مهاجم کارکشته بار دیگر به دفتر باشگاه رفته و با این تیم قراردادش را تمدید کند، اما ظاهرا این مرتبه با گذشته فرق می‌کرد. مدیربرنامه‌های جدید عیسی آل‌کثیر برخلاف قبلی‌ها اهل تخفیف و کوتاه آمدن نبود! آل‌کثیر هم از همین طریق به پرسپولیسی‌ها پیغام داد که فقط با مدیربرنامه‌هایم باید هماهنگ کنید و من فقط نظر او را خواهم پذیرفت.

ظاهرا مذاکرات رضا درویش با مدیربرنامه‌های عیسی آل‌کثیر ادامه پیدا کرد و مدیربرنامه‌های این بازیکن، خواستار رقم ۳۰ میلیارد تومانی برای یک فصل شد. رقمی‌که مخالفت باشگاه پرسپولیس را به دنبال داشت و همین موضوع نیز به اطلاع عیسی آل‌کثیر رسید. باشگاه پرسپولیس با توجه به ستاره‌های ملی پوش و تأثیرگذاری که دارد، نمی‌توانست با این رقم موافقت کند و بار دیگر به مدیربرنامه‌های عیسی آل‌کثیر این موضوع را یادآوری و درخواست تخفیف کرد که با مخالفت روبرو شد!

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس که به سبک بازی عیسی آل‌کثیر علاقه دارد به باشگاه اعلام کرد فقط ۴۸ ساعت دیگر منتظر امضای این مهاجم خواهد ماند. سرمربی پرسپولیس از باشگاه خواست این موضوع را به اطلاع عیسی آل‌کثیر و مدیربرنامه‌هایش برساند که تصمیم نهایی خود را گرفته و او را نیز مطلع کنند، اما باز هم فایده‌ای نداشت و آل‌کثیر به سمت تیم سپاهان چرخید! حالا هرگونه مذاکره‌ای با آل‌کثیر از سوی باشگاه پرسپولیس تکذیب می‌شود که بی‌ربط به فعل و انفعالات مورد اشاره نیست.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین