کد خبر: ۸۵۷۵۵۰
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۱

اظهارات تازه نتانیاهو علیه ایران

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و یواو گالانت وزیر جنگ این رژیم، در محل وقوع عملیات تیراندازی در جنوب الخلیل حاضر شدند.
اظهارات تازه نتانیاهو علیه ایران
آفتاب‌‌نیوز :

بنیامین نتانیاهو روز دوشنبه به همراه یوآو گالانت، وزیر جنگ این رژیم، در محل وقوع عملیات تیراندازی در جنوب الخلیل حاضر و مدعی شد آنچه در حال رخ‌دادن است با هدایت خارجی انجام می‌شود و عاملان و مرتکبان بازخواست خواهند شد.

وی در ادامه ایران را به حمایت مالی از عملیات تیراندازی در الخلیل متهم کرد و گفت که فلسطین اشغالی در اوج حملات ضد اسرائیلی به سر می‌برد.

یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، نیز ایران را متهم کرد و اظهار داشت که ایران به دنبال هر راهی برای آسیب‌رساندن به شهرک‌نشینان است. او با اذعان تلویحی به امن‌نبودن فلسطین اشغالی تأکید کرد که به منظور بازگشت امنیت، اقدامات متعددی را انجام خواهد داد و همه گزینه‌ها روی میز است.

امروز همچنین رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی، رئیس شاباک و فرمانده مرکزی ارتش از محل وقوع عملیات تیراندازی الخلیل بازدید کردند.

«یهودا فاکس»، فرمانده فرماندهی مرکزی ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای با اشاره به عملیات ضد صهیونیستی فلسطینیان در الحواره و الخلیل و اذعان به شکست در مقابله با عملیات استشهادی فلسطینیان گفت: «مدت‌ها بود که چنین موجی از این عملیات‌ها را ندیده بودیم. این هفته موفق به خنثی‌کردن آن نشدیم.»

در عملیات استشهادی امروز دوشنبه در جبل الخلیل که گردان شهدای الاقصی وابسته به جنبش فتح مسئولیت آن را بر عهده گرفت، یک زن صهیونیست کشته و یک زن دیگر زخمی شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین