کد خبر: ۸۵۷۷۰۰
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۸

یک مهاجم و یک شماره ۱۰ خارجی در استقلال

باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام کرد که قرار است دو بازیکن خارجی را به خدمت بگیرد.
یک مهاجم و یک شماره ۱۰ خارجی در استقلال
آفتاب‌‌نیوز :

جذب بازیکن خارجی برای تقویت بخش هجومی تیم، اصلی‌ترین خواسته جواد نکونام از زمان انتخاب به عنوان سرمربی استقلال بوده است. مسئله‌ای که البته اتفاق نیفتاد و در هفته‌های اخیر، تلاش‌ها برای جذب گزینه‌های مورد نظر کادر فنی بی‌نتیجه بود.

چه در دوره مدیریت حجت کریمی و چه در زمان علی خطیر، سرمربی آبی‌ها نام چند بازیکن را برای پیوستن به استقلال تحویل مدیران باشگاه داد که با هیچ کدام از این نفرات توافقی حاصل نشد و این مسئله باعث انتقاد‌های نکو در نشست‌های خبری شد.

در روز‌های گذشته نیز مهاجمی به نام رانگلو یانگا در تهران حاضر شد، ولی از آنجایی که او توسط نکونام مورد تأیید قرار نگرفته بود، ایران را ترک کرد تا شرایط تقویت خط حمله تیم در وضعیت نامشخصی قرار بگیرد.

دوشنبه شب بود که معاون ارتباطات استقلال در گفت‌وگویی که با رسانه رسمی باشگاه داشت، مدعی شد نقل و انتقالات آبی‌ها به پایان نرسیده و آن‌ها هنوز برای جذب بازیکن جدید زمان دارند. موضوعی که چند ساعت بعد و در اطلاعیه رسمی باشگاه تأیید شد.

رسانه رسمی استقلال در این بیانیه مدعی شد که مدیریت باشگاه پرونده جذب دو بازیکن خارجی را باز کرد که این امر به درخواست جواد نکونام و به منظور تقویت تیم صورت گرفته است.

در ادامه اطلاعیه آمده که قرار است این دو بازیکن به زودی برای مذاکره نهایی و شرکت در تست پزشکی به ایران بیایند. دو بازیکنی که جواد نکونام خواهان آن‌هاست، در خط حمله، پشت مهاجم و وینگر بازی می‌کنند.

به هر شکل به نظر می‌رسد علت جدایی بازیکنانی نظیر آریا برزگر، سینا سعیدی فر و منتظر محمد مشخص شده و علی خطیر همچنان به دنبال کاهش رقم قرارداد برخی از اعضای تیم است تا با جذب این دو بازیکن خارجی که در بخش هجومی به میدان می‌روند، دست نکونام برای فصل جدید باز باشد.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین