کد خبر: ۸۵۷۷۲۵
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳

درخواست تارتار از هواداران ملوان

سرمربی تیم فوتبال ملوان از هواداران تیمش خواست برای بازی فردا برابر فولاد ورزشگاه را پر کنند.
درخواست تارتار از هواداران ملوان
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی تارتار، امروز(سه‌شنبه) در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل فولاد خوزستان، اظهارکرد: بازی فردا برای دو تیم بسیار پراهمیت است. دو تیم باتوجه به بازی‌هایی که طی دو هفته گذشته انجام دادند جایگاه‌شان این جای جدول نیست. مطمئن هستم فولاد و ملوان در پایان فصل جایگاه بسیار خوبی خواهند داشت.

او ادامه داد: فردا میزبان هستیم و باید از شرایط میزبانی به خوبی استفاده کنیم. از هواداران ملوان تشکر می‌کنم. بعد از باختی که داشتیم در فضای مجازی و شهر همگی از ما حمایت کردند و این خیلی به ما کمک کرد تا در طول هفته تمرینات خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: از هواداران می‌خواهم فردا ما را تنها نگذارند و فردا از همه روزها به آن‌ها بیش‌تر نیاز داریم. دوست دارم فردا ورزشگاه پر شود و با یک بار اضافه برابر فولاد بازی کنیم و بتوانیم تیم خوب فولاد را شکست دهیم و راه‌مان در ادامه راه هموار شود.

وی عنوان کرد: تمریناتی که لازم بوده را انجام دادیم و روی نقاط ضعف و قوت فولاد به خوبی کار کرده‌ایم و شناخت خوبی از آن‌ها داریم. امیدوارم روز کم اشتباه ما باشد و از اشتباهات فولاد استفاده کنیم و به سه امتیاز دست پیدا کنیم.

تارتار در واکنش به این که چرا ملوان گل نمی‌زند، گفت: ما گل هم زده‌ایم و موقعیت‌های خوبی نیز ایجاد کرده‌ایم و در بازی تدارکاتی خیلی گل زده‌ایم. من فکر می‌کنم به تیم‌های سرسختی برخورد کردیم. با ذوب آهنی بازی کردیم که فوق‌العاده آماده بود. به تیم‌مان برای بازی با فولاد امیدواریم که هم گل بزنیم و هم دروازه‌مان را بسته نگه داریم. بازی بعدی ما هم با گل گهر است.

او بیان کرد: از هفته پنجم هم دو سه بازیکن به ما اضافه خواهد شد و واقعا از هفته پنجم به بعد شرایط خیلی بهتری خواهیم داشت و امیدوارم در دو بازی آینده امتیازات لازم را به دست آوریم تا عقب نمانیم. من به تیمم خیلی امیدوارم و ان شاءالله فردا استارت موفقیت‌های‌مان زده شود. فولاد از تیم‌های پر مهره لیگ است و برای قهرمانی و کسب سهمیه بسته شده است. امیدوارم فردا با حمایت پرشور هواداران‌مان برد اول را به دست آوریم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: برای بازی فردا بعد از مدت‌ها سهیل فداکار را در لیست‌مان خواهیم داشت و می‌تواند به ما کمک کند. خانزاده دچار سرما خوردگی شدید شده است و در حال حاضر استراحت می‌کند. اما صحبت‌هایی هم درباره رفتن او به تیم‌های دیگر است و چند پیشنهاد داشته است. باید ببینیم کار او به کجا می‌رسد. هر جا هست برای او آرزوی موفقیت داریم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین