کد خبر: ۸۵۸۰۴۵
تاریخ انتشار : ۰۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳

تهران خنک می شود

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان همراه با وزش باد و کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.
تهران خنک می شود
آفتاب‌‌نیوز :

 بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و گاهی افزایش سرعت وزش باد به‌ویژه در جنوب و غرب و ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود و گاهی رخداد وزش باد همراه با گرد و خاک و کاهش نسبی کیفیت هوا در نیمه‌جنوبی استان دور از انتظار نیست.

طی این مدت با گذر متناوب امواج از شمال استان در بعضی ساعت‌ها آسمانی قسمتی ابری تا نیمه‌ابری در نیمه‌شمالی استان ، وزش باد شدید موقتی و گاهی بارش پراکنده در ارتفاعات و دامنه‌ها پیش‌بینی می‌شود.

روزهای شنبه و یکشنبه (۴ و ۵ شهریور) کاهش محسوس دما و وزش باد نسبتا شدید تا شدید در سطح استان و رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق در ارتفاعات مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۱ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۴ شهریور) صاف تا کمی ابری ودر بعضی ساعت‌ها افزایش باد گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی یکشنبه ( ۵ شهریور) صاف تا نیمه‌ابری و در بعضی ساعت‌ها افزایش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین