کد خبر: ۸۵۸۰۵۰
تاریخ انتشار : ۰۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۷

محافظ شخصی «لیونل مسی» کیست؟

روزنامه انگلیسی «دیلی میل» هویت محافظ شخصی «لیونل مسی» ستاره آرژانتینی تیم فوتبال «اینترمیامی» آمریکا را که به بحث در میان هواداران او و شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، فاش کرد.
محافظ شخصی «لیونل مسی» کیست؟
آفتاب‌‌نیوز :

«خورخه ماس» مدیریت باشگاه اینترمیامی آمریکا و شریکش دیوید بکهام، پس از عقد قرارداد با لیونل مسی، «یاسین چوکو» را به عنوان محافظ شخصی او منصوب کرد.

به گزارش روسیا الیوم، محافظ شخصی مسی پس از ظاهر شدن به عنوان سایه او، حتی از نزدیکی خطوط کنار زمین ورزشگاه در طول مسابقات لیگ آمریکا، همراهی با او در اتوبوس تیم و رختکن یا پیاده روی در مکان‌های عمومی، توجه‌ها را به خود جلب کرد.

اما یاسین چوکو کیست؟ یاسین چوکو، تونسی الاصل و یک سرباز سابق نیروی دریایی آمریکا است که دیوید بکهام با دقت زیادی برای انجام وظیفه حفاظت شخصی از مسی انتخاب کرد.

چوکو یکی از اعضای ارتش آمریکا بود که در جنگ‌های عراق و افغانستان شرکت کرد و تجربه و تخصص زیادی در هنرهای رزمی ترکیبی، تکواندو و بوکس دارد.

چوکو که هدایت یک تیم ۵۰ نفره را برای محافظت از مسی و خانواده اش در میامی بر عهده دارد، یک حساب رسمی در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» و نزدیک به ۱۲۵ هزار دنبال کننده دارد و دائماً عکس‌ها و فیلم‌هایی از تمرینات و مبارزات قبلی خود منتشر می‌کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین