کد خبر: ۸۵۸۲۹۰
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵

نکونام می‌ترسد از دربی محروم شود!

سرمربی استقلال بر سر یک دوراهی بزرگ قرار گرفته است.
نکونام می‌ترسد از دربی محروم شود!
آفتاب‌‌نیوز :

کنفرانس مطبوعاتی جواد نکونام ساعت ۱۵ امروز برگزار می‌شود و سکاندار نیمکت آبی پوشان حرف‌هایش قبل از بازی با استقلال خوزستان را بر زبان خواهد آورد. قطعاً قسمتی از صحبت‌های جواد نکونام در مورد حریف چهارم آبی‌پوشان در لیگ برتر باز می‌گردد و با توجه به شناختی که از او داریم، حتماً با احترام فراوان از تیم سیروس پورموسوی یاد خواهد کرد و اساساً اهل کرکری خواندن‌های عجیب و غریب قبل از بازی نیست، ولی چیزی که رسانه‌ها دنبال آن هستند، حرف‌های نکونام پیرامون اتفاقاتی است که پس از بازی با سپاهان به وقوع پیوست. از ماجرای بیانیه‌ها گرفته تا داستان پنالتی‌ها و البته محرومیت موقت روزبه چشمی که سر و صدای بسیار زیادی به راه انداخت.

در این میان خبر‌هایی که از داخل مجموعه استقلال به گوش می‌رسد حکایت از قرار گرفتن جواد نکونام بر سر یک دوراهی فوق العاده حساس دارد. اینطور که شنبه شب شنیدیم، نکونام از یک طرف می‌خواهد ناگفته‌های خودش پیرامون مسابقه چهارشنبه شب را با هواداران استقلال در میان بگذاردتا آن‌ها کاملا در جریان قرار بگیرند و از طرف دیگر، با توجه به برخورد‌هایی که طی سه هفته گذشته با چند مربی لیگ برتری شده، می‌ترسد حرف‌هایش برای او گران تمام شود و دردسر‌های زیادی برایش به ارمغان آید.

به احتمال فراوان اگر نکونام حرف‌های تندی بزند سر بازی با استقلال خوزستان با او کاری ندارند، اما مسابقه بعدی استقلال با پرسپولیس است و اگر سرمربی آبی‌پوشان حتی فقط یک جلسه محروم شود، دربی پایتخت را از دست خواهد داد و این مسئله ضربه بزرگی به استقلال وارد می‌کند به همین خاطر شاید نکونام به خاطر جدال با پرسپولیس ترجیح بدهد قبل و بعد از بازی با استقلال خوزستان دست به عصا راه برود و حرف‌های تندی نزند. البته نکته مهم دیگر این است که جواد از باشگاه خودش هم به خاطر شرایط موجود انتقاد می‌کند یا اینکه در این مورد هم روزه سکوت می‌گیرد؟

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین