کد خبر: ۸۵۸۵۶۵
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱

کاپیتان سپاهان باید فسخ کند!

در فاصله دو روز مانده تا پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ بیست و سوم هنوز تکلیف محمدرضا حسینی و باشگاه سپاهان مشخص نشده است.
کاپیتان سپاهان باید فسخ کند!
آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا حسینی پس از چند سال درخشش در ترکیب سبزپوشان اصفهانی سرانجام در پنجره تابستانی لیگ نوزدهم با صلاح‌دید امیر قلعه‌نویی جذب سپاهان شد و در سال اول و دوم حضورش عملکرد خوبی در اردوی طلایی‌پوشان اصفهانی داشت.

این بازیکن در لیگ بیست و یکم هم یکی از نفرات کلیدی سپاهان بود، اما در لیگ بیست و دوم از هفته‌های پایانی نیم فصل اول مشخص شد که در تفکرات مورایس جایی ندارد و به همین دلیل در پنجره زمستانی فصل گذشته لیگ برتر تصمیم گرفت بار دیگر زیر نظر امیر قلعه‌نویی به مسیر حرفه‌ای خود ادامه بدهد و در نیمه دوم فصل به گل‌گهر پیوست، تا پس از سال‌ها حضور در اصفهان بازی در یک شهر و استان دیگر را هم تجربه کند.

با پایان مسابقات محمدرضا حسینی به واسطه قرارداد یک‌ساله‌ای که با سپاهان همچنان تا پایان لیگ بیست و سوم باقی بود، به کمپ باغ فردوس بازگشت، اما نظر مورایس درباره او تغییر نکرده بود و این هافبک مهاجم باتجربه ایران فرصت حضور در تمرینات تیم از جمله اردوی ترکیه را پیدا نکرد تا مشخص شود که نظر سرمربی پرتغالی درباره او قطعی است.

با این حال اینکه چه اتفاقاتی رخ داده که جدایی حسینی از سپاهان طی هفته‌ها و روز‌های اخیر رسمی نشده، هنوز به طور کامل مشخص نیست، اما آنچه مسلم است این است که در صورتی که قرارداد حسینی تا ۸ شهریورماه فسخ نشود، او بازیکن سپاهان و یکی از ۱۹ سهمیه بزرگسال این تیم را به خود اختصاص خواهد داد و البته که مدیران باشگاه هم نمی‌توانند تا قبل از نیم‌فصل به جای او بازیکنی جذب کند. ضمن اینکه باشگاه سپاهان پول قرارداد فصل بعد او را هم باید حداقل تا نیم‌فصل پرداخت کند.

گفتنی است که محمدرضا حسینی در کنار برایان دابو بازیکنانی هستند که لیست ۱۹ نفر بزرگسال سپاهان را کامل کرده‌اند و در صورتی که سپاهان بخواهد همچنان یک جای خالی در لیست خود داشته باشد، باید نام محمدرضا حسینی را از لیست خارج کند.

در کنار دغدغه‌هایی که این روز‌ها مدیران سپاهان و در راس آن‌ها محمدرضا ساکت برای حل مشکل ثبت قرارداد برایان دابو دارند، توافق با محمدرضا حسینی نیز یکی از نگرانی‌های آن‌ها است که باید دید در یکی دو روز باقی‌مانده چه اخباری در این خصوص منتشر خواهد شد.

گفته می‌شود محمدرضا حسینی در صورتی که با مدیران باشگاه اصفهانی تعامل کند و پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات از سپاهان جدا شود، به ذوب‌آهن تیم سابق خود می‌پیوندد.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین