کد خبر: ۸۵۸۵۹۳
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۸

پرسپولیس با این داور خوب امتیاز از دست می‌دهد

آمار پرسپولیس با قضاوت‌های داور این هفته اش مشخص می‌کند این تیم نتایج خوبی با اکرمی نگرفته است.
پرسپولیس با این داور خوب امتیاز از دست می‌دهد
آفتاب‌‌نیوز :

طبق اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال قرار است دیدار این هفته تیم پرسپولیس مقابل فولاد در خوزستان را حسن اکرمی همراه با کمک‌های خودش قهرمان نجفی و دانیال باشنده قضاوت کند. مسابقه‌ای که از ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه هشتم شهریور ماه جاری در ورزشگاه خانگی فولاد برگزار می‌شود. اما مروری بر سوابق قضاوت‌های اکرمی در دیدار‌های پرسپولیس مشخص می‌کند این داور تاکنون در طول سال‌های قضاوتش فقط چهار بار فرصت سوت زدن برای تیم پرسپولیس را به دست آورده است.

باخت تلخ به هوادار!

این داور آخرین بار دیدار تیم پرسپولیس مقابل هوادار در استادیوم آزادی را سوت زد که سرخ‌پوشان تهرانی با نتیجه یک بر صفر بازنده شدند. شکست پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر گذشته (بیست و دوم) با انتقادات شدید پیشکسوتان پرسپولیس همراه شد.

پیروزی بر فولاد

پیش از این دیدار پرسپولیس در مصاف با فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر بیست و یکم نیز با سوت همین داور به میدان رفته بود. بازی که پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر فولاد خوزستان را شکست داد. تک گل پرسپولیس در آن دیدار را مهدی عبدی در دقیقه ۴۹ به ثمر رساند. این تنها مسابقه‌ای بوده که پرسپولیس توانسته با قضاوت اکرمی برنده زمین را ترک کند.

توقف با پنالتی روبروی مس رفسنجان

دومین قضاوت حسن اکرمی برای پرسپولیس به هفته پنجم لیگ برتر بیست و یکم برمی‌گردد. مسابقه‌ای که پرسپولیس در بازی بیرون از خانه مقابل مس رفسنجان با نتیجه یک بر یک متوقف شد. مهدی ترابی در دقیقه ۷۱ از روی نقطه پنالتی گل آن دیدار را برای پرسپولیس به ثمر رساند تا بازی به تساوی یک بر یک بکشد.

تساوی خانگی پرسپولیس

اولین سوت حسن اکرمی برای پرسپولیس به هفته اول لیگ برتر بیستم برمی‌گردد. دو سال و ۱۰ ماه پیش در تاریخ شانزدهم آبان ماه سال ۱۳۹۹ تیم سایپا در خانه میزبان پرسپولیس بود. در همان مسابقه کمال کامیابی نیا با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ۸۰ از زمین بازی اخراج شد تا پرسپولیس ۱۰ دقیقه پایانی مسابقه را ۱۰ نفره ادامه بدهد. دیداری با نتیجه صفر - صفر بدون گل به پایان رسید. آن دیدار در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شد.

نگاهی به عملکرد پرسپولیس در این ۴ دیدار مشخص می‌کند از مجموع ۱۲ امتیاز این مسابقات پرسپولیس تنها ۵ امتیاز به دست آورده و ۷ امتیاز را از دست داده است. یک برد، دو تساوی و یک باخت کارنامه پرسپولیس با قضاوت این داور است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین