کد خبر: ۸۵۸۶۶۰
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۱
اگر باشگاه جلسه هم داشته باشد نمی‌روم!

نکونام: امیدوارم امداد غیبی به داد استقلال برسد

سرمربی استقلال می‌گوید بازیکنان تیمش هیچ پولی نگرفته‌اند و امیدوار است امداد غیبی به داد استقلال برسد.
نکونام: امیدوارم امداد غیبی به داد استقلال برسد
آفتاب‌‌نیوز :

جواد نکونام پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: به مهرداد محمدی تسلیت می‌گویم. او دیروز دایی‌اش را از دست داد اما غیرت کرد امروز بازی کرد و گل سه امتیازی به ثمر رساند. او آنقدر نجیب است که حتی به من نگفت که نیاید برای استقلال بازی کند. امیدوارم قدر چنین کسانی را بدانیم. ما در نیمه اول خواب بودیم و در ریتم بازی مشکل داشتیم. با صحبت‌هایی که بین دو نیمه داشتیم، توانستیم در نیمه دوم به گل برسیم و چند موقعیت دیگر هم داشتیم. توانستیم بازی را کنترل کنیم اما متاسفانه در ۱۰ دقیقه آخر اصلا از بازیکنانم راضی نیستم.

او ادامه داد: خطاهای بی‌موردی انجام می‌دادند و این باعث می‌شود که ضربه بخوریم. تیم حریف چهار بازیکن را در خط حمله قرارداد و کار برای ما سخت شد. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. به هر حال سه امتیاز مهم است و همین که به این پیروزی رسیدیم و در بالای جدول ماندیم، برای ما بسیار خوب است. این بازیکنان تمام وجودشان را می‌گذارند و از آن‌ها ممنونم. از پارسال مطالبات دارند و امسال هزار تومان هم دریافتی نداشتند. هیچکسی هیچ پولی نگرفته و درود به شرفشان می‌فرستم. به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه یک امداد غیبی به داد این تیم برسد.

نکونام درباره ماجرای جذب بازیکن مصری بیان کرد: بازیکن باید سر تمرین تیم من بیاید و بازی کند تا مطمئن شوم مورد تایید است یا خیر. من خودم بازیکن را دیدم اما در آوردن بازیکن تاخیر داشتیم. چند هفته گذشته است و امیدوارم فقط زودتر بیاید به تیم کمک کند. ما بازیکنان زیادی می‌خواستیم اما در خدمت همین بازیکنان باغیرت هستیم. اگر بازیکنی بیاید در خدمتش هستیم و اگر نیاید با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم.

ناراحت و عصبانی هستم

او در رابطه با یک صحنه داوری مشکوک به سود استقلال گفت: من صحنه را نرسیدم ببینم. در رختکن با بازیکنان صحبت کردم که به تعطیلات می‌روند. آنقدر ناراحت و عصبانی‌ام که تمرکزی روی این صحنه نداشتم.

سرمربی استقلال درباره کمبود بازیکن در تیمش گفت: ما در دفاع سهرابیان را از دست دادیم و باید با همین بازیکنان ادامه دهیم. در برخی از بازی‌ها دو دفاع چپ یا دو مهاجم هدف باید بگذاریم تا کمبودمان جبران شود. به هر حال با این شرایط مشکلی ندارم.

وقت نکردیم سرمان را بخارانیم

او درباره عملکرد تیمش در هفته‌های اخیر و اینکه آیا از نتایج راضی است، بیان کرد: ما ته صف هستیم و ملت را نگاه می‌کنیم! باتوجه به شکل بازی و کیفیت تیم باید هدف گذاری کنید. ما وقت نکردیم سرمان را بخارانیم و فقط در جنگ بودیم. کل فوتبالم یک طرف و این دو ماه یک طرف! از طرفی هم واقعا به خاطر هوادارانمان خوشحالم چون تنها دلخوشی‌مان همین هواداران است. ما تیم معمولی نیستیم و این هواداران کاری می‌کنند که ما شرمنده هستیم. با تلاشی که می‌کنیم مردم متوجه می‌شوند و قدردان این زحمت خواهند بود.

نکونام در رابطه با عملکرد حسینی‌، دروازه‌بان استقلال گفت: ما از او توقعی جز عملکرد خوب نداشتیم. باوجود فشاری که رویش بود، او را نگه داشتیم. حسینی قدیمی تیم است و اعتقاد من این است او یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران است و این را ثابت کرده است. ما فقط همین توقع را داریم چون او بزرگ تیم است و می‌تواند بهترین نفر تیم ملی هم باشد. این کاری است که هر بازیکن بزرگی مثل او و روزبه چشمی انجام می‌دهند.

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی حواشی استقلال تمام می‌شود، گفت: از مدیران باشگاه سوال کنید که چه زمانی به تیم آرامش می‌دهند.

اگر باشگاه جلسه هم داشته باشد نمی‌روم!

نکونام درباره جلسه‌ احتمالی فردا این مربی با مدیران باشگاه استقلال عنوان کرد: هیچکس به من چیزی نگفته است و اگر هم جلسه باشد هم شرکت نمی‌کنم. من با باشگاه کاری ندارم. جذب بازیکن و پرداخت پول بازیکنان انجام شود و به این بازیکنان احترام بگذارند. نمی‌خواهد جلسه بگذارند. فقط آقای خانی علیه ما مصاحبه نکند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین