کد خبر: ۸۵۹۰۸۸
تاریخ انتشار : ۰۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰

اردلان با لباس سپاهان به فوتبال بازگشت

اردلان، سرمربی سابق تیم ملی زیر ۱۴ سال دختران کشورمان به عنوان سرمربی سپاهان معرفی شد.
اردلان با لباس سپاهان به فوتبال بازگشت
آفتاب‌‌نیوز :

نیلوفر اردلان، که طی دو فصل گذشته با تیم فوتسال پیکان قهرمان، لیگ برتر و سوپر لیگ بانوان ایران شدند، با عقد قراردادی به تیم فوتبال سپاهان پیوست.

اردلان به عنوان یکی از بازیکنان و مربیان در عرصه فوتسال و فوتبال، پس از وقفه‌ای چندساله از فوتسال به فوتبال باشگاهی آمد.

وی دارای مدرک A فوتبال و سطح دو فوتسال آسیا و سطح یک بدنسازی است و در سوابق خود در فوتبال عضویت در تیم فوتبال راه آهن، حضور در تیم ملی فوتبال زنان کشورمان در مرحله مقدماتی المپیک لندن، مسابقات غرب آسیا، کاپیتانی تیم ملی فوتبال بانوان از سال ۱۳۹۰-۱۳۸۵ ،هدایت تیم ملی فوتبال زیر ۱۶ و۱۴ سال کشورمان را در کارنامه خود دارد.

اردلان در کنار فوتبال در فوتسال سوابقی همچون حضور در تیم ملی فوتسال زنان کشورمان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۲ - کره جنوبی، تیم ملی فوتسال بانوان در جام جهانی کوچک ۲۰۱۲- پرتغال و ۲۰۱۳ - اسپانیا و ۲۰۱۵ - گواتمالا ، بازیکن تیم‌های تجارتخانه هرمزگان، پرسپولیس تهران و دانشگاه آزاد در لیگ برتر و سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال در رده ملی و همچنین تیم های باشگاهی سایپا و پیکان را در کارنامه خود ثبت کرده است.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال بانوان سپاهان که فصل گذشته نائب قهرمان ایران شد، در این فصل با حضور نیلوفر اردلان که خود سابقه بازی در تمامی رده‌های سنی را دارد به دنبال آن است که تاحد امکان با تکیه بر جوان‌گرایی و بومی‌گرایی، بتواند چهره‌ای دیگر از فوتبال ایران و اصفهان را معرفی کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین