کد خبر: ۸۵۹۵۷۳
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷

نکونام قید یارگیری را زد؟ بازیکنِ جدید آمد که بهتر نیامد هم نیامد!

مروری دوباره لابلای صحبت‌های سرمربی استقلال پس از دیدار آخر این تیم مقابل استقلال خوزستان کد‌های تازه‌ای درباره شرایط یارگیری این تیم را مشخص می‌کند.
نکونام قید یارگیری را زد؟ بازیکنِ جدید آمد که بهتر نیامد هم نیامد!
آفتاب‌‌نیوز :

جواد نکونام درست دقایقی پس از برد تیمش در بازی حساس هفته چهارم پیش از رویارویی با پرسپولیس در هفته پنجم و کسب هر سه امتیاز دیدار با همنام خوزستانی روبه خبرنگارانی که در سالن کنفرانس نشسته بودند حرفی زد که نشان می‌داد همان زمان (دوشنبه شب گذشته - ششم شهریور) امیدی به یارگیری دوباره برای تیمش ندارد.

سرمربی استقلالیِ استقلال وقتی حرف از ماجرای پنالتی ایمان سلیمی و اتفاقات پیش از آن مطرح شد، همزمان درباره موضوع یارگیری و اضافه شدن فوروارد به تیمش با دلخوری از وضعیتی که دوروبرش در تیم، باشگاه و لیگ برتر وجود دارد گفت: «آنقدر ناراحت و عصبانی هستم که تمرکزم روی این چیز‌ها نیست. ما خیلی بازیکن می‌خواستیم، ولی بازیکنان ما با غیرت بازی می‌کنند و مشکلی نداریم و ادامه می‌دهیم. بازیکن آمد که بهتر نیامد هم، همین بازیکنان فعلی خوب هستند».

این صحبت‌ها در شبی عنوان شد که پس از آن، ماجرای ورود یکی دو بازیکن خارجی به استقلال مطرح شد و هنوز هم مطرح است، ولی هیچ اتفاق تازه‌ای در ارتباط با یارگیری این تیم مطرح نمی‌شود.

ظاهراً سرمربی استقلال تصمیمش را گرفته تا با همین نفرات و شرایط به استقبال دربی و پایان نیم فصل اول لیگ بیست و سوم برود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین