کد خبر: ۸۶۱۲۵۵
تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷

کشف ۴ جسد در خوزستان/ جستجو برای یافتن جسد پنجم/ ماجرا چیست؟

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرخه خبر کشف جسد جوان مفقود شده در این شهرستان را تایید کرد و گفت: جسد بی‌جان این جوان در اطراف شهر الوان پیدا شد.
کشف ۴ جسد در خوزستان/ جستجو برای یافتن جسد پنجم/ ماجرا چیست؟
آفتاب‌‌نیوز :

امین ملکشاهی در این خصوص اظهار کرد: مفقود شدن این فرد پنج روز پیش گزارش شده بود مبنی بر اینکه وی به قصد جابه‌جایی مسافر با خودروی شخصی خود از منزل خارج شده و هنوز به منزل مراجعه نکرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری کل خوزستان، وی با بیان این که روز گذشته با پیدا شدن جسد وی در کانال آب در روستای بیت فالح، پرونده ابعاد دیگری به خود گرفت، ادامه داد: با توجه به آثار ضرب و جرح بر جسد و پیدا شدن خودروی مرحوم به صورت بلاصاحب در شهرستان شوش، احتمال قتل وی تشدید شد و جسد برای معاینه و علت تامه فوت به پزشکی قانونی تحویل داده شد. دستور‌های قضایی لازم نیز به ضابطان برای تحقیقات و بررسی ابعاد بیشتر پرونده داده شده است.

کشف جسد سه مرد در رودخانه کارون

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز نیز از کشف جسد سه مرد در رودخانه کارون در هفته اخیر خبر داد و گفت: جستجو برای یافتن جسد یک مرد ۲۶ ساله که روز پنجشنبه هفته گذشته در رودخانه کارون در محدوده پل پنجم غرق شده بود، ادامه دارد.

ابراهیم قنبری اظهار کرد: در یک هفته اخیر جسد سه مرد ۳۰ تا ۴۵ ساله از رودخانه کارون در محدوده پل پنجم تا جنگیه از آب خارج شده و به عوامل نیروی انتظامی تحویل داده شده است.  همچنین در این مدت یک زن ۲۴ ساله که از روی پل پنجم خود را به رودخانه انداخته بود که توسط غواصان و اهالی محل نجات داده شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: همچنین جستجو برای یافتن جسد یک مرد ۲۶ ساله که روز پنجشنبه هفته گذشته در رودخانه کارون در محدوده پل پنجم غرق شده بود، ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین