کد خبر: ۸۶۲۰۸
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۲
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: دولت نهم از ابتدای فعالیت خود، سیاست تبلیغاتی اعلام «اخبار خوش» را در دستور کار خود قرار داد که به دلیل انتقادات شدید ناظران مخصوصاً دولتمردان سابق که دولت احمدی‌نژاد را به نادیده گرفتن خدمات دولت‌های گذشته و مصادره دستاوردهای آن دولت‌ها به نام خود متهم می‌کردند، در سال گذشته این سیاست تبلیغاتی به شدت کمرنگ شد. 

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد: «قرار است محمود احمدی‌نژاد در روز ملی فناوری هسته‌ای (20 فروردین)، «خبرهای خوش» تازه‌ای را اعلام نماید». 

دلاویز سخنگوی سازمان انرژی اتمی كشور در مصاحبه با شبكه خبر سیمای جمهوری اسلامی گفت: «در مراسم روز ملی فناوری (20 فروردین) كه در اصفهان با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار می‌شود، رئیس جمهور خبرهای خوش هسته‌ای را اعلام می‌كند».

در ادامه این گزارش آمده است: «روز بیستم فروردین توسط محمود احمدی‌نژاد به عنوان روز ملی فناوری هسته‌ای اعلام شده است. دولت نهم از ابتدای فعالیت خود، سیاست تبلیغاتی اعلام «اخبار خوش» را در دستور کار خود قرار داد که به دلیل انتقادات شدید ناظران مخصوصاً دولتمردان سابق که دولت احمدی‌نژاد را به نادیده گرفتن خدمات دولت‌های گذشته و مصادره دستاوردهای آن‌ها به نام خود متهم می کردند؛ در سال گذشته این سیاست تبلیغاتی به فراموشی سپرده شد».

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x